Canyon bisiklet almak istiyorum...

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Merhaba sevgili forumdaslar, ben kayseriden ilker karakus, 32 yasindayim ozel bi hastanede kayit kabul gorevlisiyim. Bu saatte bu mesaji yazmamdanda anlaya bileceginiz gibi bir bisiklet sevdalisiyim. Almanyadan canyon endurance cf 7.0 getirtmenin en hesapli yolunu arastirdim almanyadan alip gelmek oldugunu anladim. Ama maalesef benim boyle bir imkanim yok diger turlude butcemi cok zorluyor. Bana almanya dan bu bisikleti getirme konusunda yardimci olabilecek bi arkadasin yardimini rica ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: aeneskral
Scudo

Roux

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
Taha KK
Bisiklet
Trek
Hocam endurace cf 7.0 stoklarda yok. Şu an sipariş verirseniz eğer 17. haftaya hazır oluyor en erken

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
yol yordam öğrenmek için takip.

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
Yolcu beraberinde getirilen bisikletin gümrükten muaf olması kişisel kullanım için geçerli. Başkası için getirilen bisiklet için gümrük vergisi ödenmesi gerekiyor.

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Murat Bey yalnızca bir adet bisiklet getiriliyor ve fatura da getiren kişi adına düzenlenir ise yinede gümrük vergisi odemek gerekiyor mu

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
(link)
Merhaba bende kayseri de kalıyorum. Almanyadan canyon endurace 8.0 bisiklet getirttim. Maalesef boyutunu yanlış seçtim ve bir küçük beden seçmişim o yüzden satıyorum. Bisikletim sıfırdır. Eğer 53 kadro size uygun ise benden almanız en mantıklı ve en hesaplı adım olacaktır. Özelden de size mesaj atacağım.