Canyon Bayan Kadroları

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Kiz kulesine bayan kulesi diyen adam bulundu :D :D O degil de bence hanım kadrosu olmalı arkadaşlar :koptum::koptum:

Ya kullan hocam bu arada kullan gitsin kim anlayacak, ben anlamam yani. Anlasamda napacam in assa o kadın bisikleti mi diycem :D

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@Auron Sanchez Hayır ben bundan çekinmiyorum çekindiğim sormak zorunda kaldığım şey aslında geometrik olarak farklılık ve uzun vaadede bana problem çıkarıp çıkarmayacağıydı :)

@Erdal YILMAZ Hocam bu seat tube lenght tam olarak ne oluyor tek fark onda var sanırım S kadroda. 460'a 462.
Bayan kadrosunun rengi yüzünden aklıma takıldı ondan soruyorum size :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Dethagorf

Sele'nin giriş yeri ile orta göbek arasındaki mesafe oluyor. 462 mm. yani oradaki 2 rakamı sizi çok etkilemeyecektir.

A ile işaretli olan alanın ölçüsü.

https://www.canyon.com/img/geometries/197_img_geo.svg

furkantrojka

Forum Bağımlısı
Tepki
1.142
İsim
Furkan
Bisiklet
Diğer
@dogukan.bjk2 Kadın ve kız tanımınıza bağlı. Ancak biyolojik olarak insanlar iki cinsiyetle tanımlanır. Erkek ve kadın. Bunların genç, çocuk yaşta olanlarına sırasıyla oğlan ve kız deniyor. Bu tanımlara göre değerlendirmenizi yapabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

Başlığa dönecek olursak renk farkından başka bir şey yok gibi. Birinin M kadrosu, diğerinin L kadrosu sadece.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
Önce bi erkek canyon alayımda sonra bayanınada bakarız.

Tepki
49
Bisiklet
Canyon
endurace 6.0 wmn modelini aldım ve kullanıyorum. kadrolarda en ufak bir fark yok. biri diğerinden daha keskin falan değil. men kadrolarla arasında 3 fark var.
1. sele farkı
2. gidon boğazı men kadrolarda 100mm wmn kadroda 90 mm.
3. gidon genişliği. men kadroda 420 mm wmn kadroda 400 mm.
bunun dışında kadro açıları yüksekliği genişliği her şey iki kadroda da aynı. almak isteyenler, tereddüt edelere tasiye ederim.

Tepki
49
Bisiklet
Canyon
@Dethagorf fotograf çok net olmamakla birlikte ekliyorum. aslına bakarsan renkten ziyade teslim tarihi etkili oldu wmn kadro seçmekte. yurtdışına çıkacağım tarihe uygun olan tek model bu olduğu için bunu seçtim. bu arada mat siyah gerçekten çok güzel :)IMG-20160521-WA0023.jpg

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@umut pehlivan Kaç kadro acaba bu? Sele borusunun olduğu dik boruya suluk+pompa takılabilir mi buna izin veriyor mu ölçüler?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Dethagorf

2.sayfanın ilk mesajında ölçüler mevcut. Seat Tube ölçüleri, belli bir beden'e kadar Erkek ve Kadın kadrolar için aynı, yani bahsettiğiniz aksesuarlar takılabilir.