Canyon Aeroad CF SLX 8.0 Di2 - 2017

Ehlikeyif

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Bisiklet
Diğer
karbon bi nazar boncuğu ile, hayırlı olsun keyifli pedallar erdal :)

Scudo

Eibec

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Giant
Gule gule kullanin. Uzay mekigi mubarek :)

Berkayugur

Aktif Üye
Tepki
35
İsim
Berkay Uğur
Bisiklet
Giant
@erdalyilmaz_ Hayırlı olsun. Aynı arka ışıktan bende de var. Kutusunda da belirttiği gibi dik konumda kullanıldığında daha fazla açı ile aydınlatma sağlıyor haberin olsun :)

salih.polat

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Salih POLAT
Bisiklet
b'Twin
canyon şimdilik hayallerimi süslüyor.. sizede hayırlı olsun güle güle binmek nasip olsun

• Beğen
Tepkiler: Ozan :)

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
@erdalyilmaz_ bu canyon un kapkarasına hastayım. hayırlı olsun kardeşim. Tekerine daş deymesin :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@sinobjk

Sinan'cım sana bir dörtlük yazmak isterdim ancak, forumun seyrini bozmak istemiyorum. :D

Sağolasın.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@erdalyilmaz_

Hayırlı olsun! Güle Güle kullanın. Detaylı yorumlarınızı bekliyorum.

Ahmet Zeki

Üye
Tepki
79
Bisiklet
Merida
41 kere MAŞALLAH. Keyifli, kazasız belasız pedallamalar.

turac000

Daimi Üye
Tepki
144
@Erdal Yılmaz Hocam tecrübelerinizi paylaşır mısınız :)

Canyon Aeroad CF SLX 8.0 Di2 fiyat/performans olarak harika gözüküyor. Şu vergi işinden yırtabilirsem bende ciddi ciddi almayı düşünüyorum, yoksa di2'siz olacak artık :) . Ayrıca Specialized ve canyon arasında kaldım... İkisi arasında gidip geliyorum. Biraz bu konu hakkında da yorum yapar mısınız :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@turac000

Merhaba,

Olumsuz hava şartları nedeniyle, henüz uzun sürüşler yapamadım. Amatör bir Bisiklet sever olarak, şu kadarını yazabilirim. Alıştığımız kadroların dışında bir kadro yapısına sahip olduğu için, sürüş gerçekten keyifli. 62 mm yüksek profil jantlar, sert esen yan rüzgarlardan zaman zaman etkilenip yavaşlamanıza neden olabiliyor. Karşıdan esen rüzgar da ise, daha az yoruluyorsunuz. Vites geçişleri, daha önce bahsettiğim üzere hızlı ve tatmin edici düzeyde, daha fazlasını arayacağınızı sanmıyorum. Jantların akıcılığı inişlerde ve düz yol da keyif veriyor, fren mesafesi Alu jantlara göre biraz daha uzayabiliyor, 1620 gram ağırlığa sahip olması nedeniyle, çok sert eğimlerde "henüz tecrübe edemedim" kondisyonu düşük birisini zorlayabilir.

Şurası da şöyle olsaydı dediğim tek yer, jantların profil yüksekliği, İstanbul gibi rüzgarlı bir şehir için, 45-50 mm profil yüksekliğine sahip jant seti ideal olacaktır. Karşılaştırmaya gelince, bahsettiğiniz diğer markayı kullanmadığım için, yorum yapamıyorum. Teşekkürler. :)

Bu da son hali;

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
İyi günler karbon bisiklet kullananlara bir soru soracaktımda full karbon bisikletle sürekli küçük küçük çukurlu yollardan gitsek yani sürekli titrese kadro veya arada sert cukurlara girsek kadro hemen yıpanırmı hele replika kadroysa. Yada diyelim 50-60 la gidiyoruz sert bir çukura aniden girdik jantlar kesin kırılırmı çakmaysa eğer.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@aziz aydın

Merhaba, böyle bir sensör yok. Bunu sanırım bir tek Trek firması yapıyor. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin. :)

Hazır konu yukarı çıkmışken yazayım istedim. Bisiklet ile gelen 62 mm Reynolds jantlar bir süre sonra bana ciddi sorun çıkartmaya başladı. Düz yol ve tırmanışlarda çok memnun kalsam da, inişlerde esen yan rüzgarlara yakalanıp, bisikleti yolda tutmakta zorlanmaya başladım. Bu nedenle jantları elimden çıkarttım.

Şu an 41 mm. Reynolds Assault ile kullanıyorum, çok memnunum. Bir Maşallah'ınızı alırım. Nazardan artık korkarak fotoğraf paylaşıyorum. :D

Son durum;129015 dosyayı görüntüle

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Erdal Yılmaz Maşallah :)

Benim bildiğim birde giant var sensörlü. Benide düzeltrbilirsiniz :D

Tepki
78
@Erdal Yılmaz

Bu jant olayına yapılabilicek birşey yok sanırım çünkü aero kadro istiyorsanız jant standart geliyor.Canyon custom bisiklet siparişi alıyormu?