çanta?

Tepki
38
Sırt çantam sorun çıkartıyor, önden bağlama yeri olmadığından kayıp duruyor ve birazda büyük. Önerisi olan varmı?

• Beğen
Tepkiler: Selim Esener
Scudo

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Burak Oztarak

bu düğme satan yerlerde bulunur klips hani bazı çanta kemerlerinin kollarını tutturan klipsler. bunlardan bir çift edinirsiniz.uygun kumas yada şeritle ki bunları eski bir çantadan yada gene bu düğme cıncık boncuk satan yerdeden bulabilirsiniz.bunları ediniip kendiniz her hangi bir çanta örneğine bakarak dikebilirsiniz..geriye iğne iplik kaldı..hatta okadarki sizin yaptığınız daha iyi bile olabilir..:D

• Beğen
Tepkiler: Burak Oztarak
Tepki
67
Sırt çantanızın kayışlarını gerdirip sırtınızda tam oturmasını sağlayabilirsiniz. Eğer zaten öyle ise arkadaşın önerisi işe yarayabilir. Aman dikkat yaptığınız aparatla kaymaya devam ederse boynunuzu sıkıştırabilir.

• Beğen
Tepki
38
Öneriniz için teşekkürler peki yeni bir çanta alacak olsam hangi markayı önerirsiniz sağlamlık olarak?

Sabri Atalay

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Trek
@Burak Oztarak

Merhaba,
Timberline Pony 23
Şehiriçi kullanıcı içim çok ideal.1 yıldır kullanıyorum.Özellikle airmax sistemi sayesinde ağustos ayında bile sırtım terlemiyor.
Yanlız hemen ilk gördüğün yerden alma.Fiyat olarak araştır.Ben aldığımda İstanbulda en uygun fiyat Beşiktaş ta bike&outdoor da idi

• Beğen

Murat Uluoğlu

Daimi Üye
Tepki
145
adidas clima cool çanta boynerde 75 tl idi. peşin alınca %5 indirimi var. internetten alırsanız 65 tl. adidasın kendi mağazasında fiyat nasıldır bilmem. oldukça şık ve kullanışlı, ne büyük ne küçük ölçüyü, tam tutturmuşlar. ayrıca ön kısmında fosforlu bantlar var. climacool teknolojisi sayesinde terletmediği söyleniyor. ben alacağım size de tavsiye ederim.

Selim Esener

Forum Bağımlısı
Tepki
392
@Burak Oztarak

çantayı degiştir abicim sorun kalmaz ortada:)

crysis581

Üye
Tepki
69
Adidasın 2010 da çıkarttıgı clima cool ortapedik bi çantası var. gayet güzel.

Selim Esener

Forum Bağımlısı
Tepki
392
eger sadece bisiklet için düşünüyorsanız deuterin 3 lt su kapasiteli sırt çantaları var yaklaşık 130 tl civarı tavsiye ederim...

• Beğen

xibabla

Üye
Tepki
55
Bisiklet
Cannondale
Sırt çantası yerine bisiklete takılan çantalar tercih ederseniz hem sürüş keyfiniz artar hem de sırt yükünden kurtulursunuz.

A.Taha TERCAN

Aktif Üye
Tepki
102
Seçenekler;
1) Hem Bisiklete takılan hemde çıkartıp omuzunuza asabileceğiniz çantalar mevcut ama hacimleri pek geniş olmuyor.
2) Ben bir sırt çantası sempatizanıyım. Semersiz gezmem tabiri caizse.Kamplumbağa gibi evim sırtımda geziyorum :) . Bu yıl Ümraniye'de bir outdoor mağzasında "McKINLEY" adında bir markayla tanıştım. Çanta çok sağlam çok kullanışlı.Kendisinin yağmurluğu bile var :). Bir bak derim ben :)...

Tepki
27
McKinley diye bir marka daha var onunda sırt çantaları güzel ve rahat. Aynı zamanda çok geniş. Googledan bi araştır. McKinley'lerde ön taraftan kitlemek için klipsleride var. Bazı modelleri camel bag olarakta kullanılabiliyor

• Beğen

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
ben kipadan aldığım 2 lt su kapasiteli bisiklet çantasını kullanıyorum çok memnunum öneririm ayrıca fiyatıda çok ucuz ben aldığımda 20 tlydi şuanda o civarlardadır...