cannondale için furç takımı (headset) aranıyor

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
Arkadaşlar Cannondale bisikletimin 1.5 olan maşa çapı yuvasını 1 1/8'e düşürmek için uygun furç takımı arıyorum. Ebay'de buldum ama Türkiye'de varsa bilmek isterim.

örnek olarak:

(link)

(link)

Scudo

Sungur Çağırgan

Forum Demirbaşı
Tepki
155
Bisiklet
Corratec
delta emek de murat bey bu konuda yardımcı olabilir diye zannediyorum

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
abı oncelıkle masan hayırlı olsun ben delta bısıklete sormutum o konuyu sorun olmaz demıstlersı ama sız gene onlara goturun sıtersenız saha saglıklı olur sızın bısıkletın furc takımı bıraz sıra dısı

Fırat TARI

Aktif Üye
Tepki
77
slmm. ben bu konu icin çok ugrastım.Delta bisikletde dahil olmak sartıyla delta bisiklet ile görüştügümde ellerinde fsa marka oldugunu ve fiyatının 110 ytl civarında yani 54 euro gibi fiyat cıkardılar almak için aradıgımda ise 98 euro dediler..
sonuc. bende cabalarım sonucu cane creek xx modelini buldum hem fiyat hemde performans hemde trye satısı olsa bile nekadar cekerlerdi tahmin bile etmek istemem
(link)

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
bende syntace var hem hafif hem 4x4 lük ama eliniz işe yatıyorsa iyi bir torna ustası bunu halleder ( forumda buna karşın olmuş bikaç olumsuz vakayı görmezseniz ) ;)

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
@çöl_kaplanı

bende Chainreaction'dan ısmarladım geldi. 34 pound gibi bir fiyata Token marka bir düşürücü aldım. Delta'yıda aradım ama ellerinde yokmuş. Artık zaten Türkiye'den çok fazla birşey almam diye düşünüyorum.

(link)