Cannondale Carbon 2010 Satılık

Tepki
105
Olur Turgay seninle hoş muhabbet etmek güzel de şimdi iş para mevzusu olunca değişiyor tabi :)

Bisiklet Bursa/ORHANGAZİ de.

Ayrıca iyi mesajlarınız için de teşekkür ederim. Artık daha kaçarı yok diye fiyatı düşürüyorum acil satılıktır.

Önemli not : bu fiyata anca alüminyum alırsınız, bisiklet carbon dur pedallı 10.24 geliyor arkadaşlar.

Scudo
Tepki
105
arkadaşlar özel mesaj de lütfen saçma tekliflerle bulunmayalım :) ararsanız illaki pazarlık yapılır, sünnettir acil satılıktır.

Tepki
22
Bisiklet
Scott
Ben direk satın alırdım ama benim boy kısa uymaz bana bu :( Trek 8500 var ama seninkinin bir boy altı :( 44,5 cm

Tepki
22
Bisiklet
Scott
@umut kadir yılmazer

Valla kim alacaksa şimdiden hayırlı olsun , çok güzel bisiklet :)

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
bu bisikleti alma gibi bi amacım yok ilan kirletmekde değil ama gercekden cok merak eddim bu donanım bu kadro ve bu fiyat böle bir bisiklet neden bu zamana kadar satılmaz ciddi bi problemmi var :S

Tepki
105
hayır, hayır hiç bir türlü sıkıntısı veya birşeyi yoktur. Bir tane sorununu bulan arkadaşım varsa bedavaya vereceğim bu kadar net konuşuyorum size, ve benim de merak ettiğim satılmamasının sebebi, fiyatta daha aşa bir fiyat olamaz, pazarlık sünnettir dedik çıktık bir yola :)