Cannondale bad boy dağda kullanılır mı?

Halitkin

Sirrus
Tepki
44
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Uzun zamandır dağ bisikleti araştırıyorum ve can sıkıntısına diğer türlere de bakayım derken verdiğim linkteki bisikletle karşılaştım ve tabiri caizse aşık oldum. özellikle rengine ve sadeliğine. yakından görmeden konuşmak doğru olmaz ama resimde gördüğüm kadarıyla dağda da kullanıma uygun gibi duruyor. merak ettiğim bu bisikleti alırsam dağda da kullanabilir miyim? zor arazi koşullarında kullanmıycam zaten, kaz dağlarında binicem ya da örneğin lastiklerini değiştirerek dağ bisikleti gibi kullanabilir miyim?

Scudo
Tepki
10
Bu bisiklete bende bayılıyorum ve bence koşullar çok zorlaşmadıkça kullanılabilir...

Tepki
15
İsim
hacışerif
Bisiklet
Canyon
bende var zor kullanırsınız. Teker de değişsen olmaz arkadaşım. Bildiğin öküz ölüsü gibi vites geçişleri vs çokda güzel bi makine değil. Tamam şekil ama işlevsel değil. Ama orta kalite tur bisikleti olarak kullanabilirsin.

ollo

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Diğer
Sanırım bu bisikletlerde 1-ile 4 arasında 6-7 bin liralık bir fark var. bad boy 4'ün şuan ki fiyatı 4.500 tl civarı, artı alette lefty ama düz maşa var, artı komponentler giriş seviyesinde. Yani bana mantıklı gelmiyor.

Berke Şahan

Aktif Üye
Tepki
195
İsim
Berke ŞAHAN
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Halitkin Hocam çok zorlamadıkça; uçup-kaçmadıkça kullanabilirsin. Toz-toprakta sıkıntı yapmaz. Zaten yol bisikletleri bile çoğu zorlu koşulda bana mısın demiyor.

Tepki
22
İsim
Muzaffer
Bisiklet
Ghost
Benim Ghost Cross 7005 var cannondale bad boy cok benziyor 2 tane 26 Jant aldim ve frenlerini ve arkadislilerini aynisini 28`lik janttaki gibi yaptim ve Dag lastigi taktim. Daglik yerlere gidecegim zaman Jantlari degistiriyorum ve yoluma devam ediyorum harika oluyor hic problem yok.