Canavarlarim calindi!

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

hhtatar

Daimi Üye
Tepki
102
Çok üzüldüm Mustafa. Dilerim ikisine de tekrar kavuşursun.

Scudo

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
geçmiş olsun
İnşallah en yakın zamanda bulursun
benimde 2 yıl önce Bisan florida marka bisikletim çalınmıştı maalesef bulunamadı.Dilerim senin O kadar emek verdiğin bisikletlerin bulunur.
Çalanlara yar olmasın İnşallah...

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
abicim çok geçmiş olsun çok kötü bi durum inşallah bulunur...

Serhat ÖNAL

Aktif Üye
Tepki
58
Buyuk gecmis olsun. Insanin sabrini ve sinirlerini zorlayan bir durum bu. Benim tahminimce soz konusu iki canavar bisiklet calindiklari gun avrupa yakasina gecmistir ve muhtemelen Topkapi taraflarinda da el degistirir. Cevremdeki arkadaslarimdan birkac kez Topkapi da cogunlukla calinti mallarin satildigi
pazarlar kuruldugunu duymustum. Bana sorarsaniz bir ziyaret edin. Ozellikle minibus duraklarinin arkasindaki ikinci el mobilya vesaire satilan yerleri ve yakinlarini.

Tekrar gecmis olsun.

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Gecmis olsun Mustafa.Bukadar emegin,alin terin insallah bosa gitmez.

Umarim birileri biryerlerde gorur ve bisikletlerine kavusursun,cok sinir bozucu bu olay...
Tekrar gecmis olsun.

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
geçmiş olsun
paranı kaybet neşeni kaybetme

_ilker_

Üye
Tepki
2
Geçmiş olsun..Benimde bisikletimi çaldı o hırsızlar hemen hemen 5 ay oldu daha hiç ses seda yok bulamadım.Ama ümitini yetirme abi işallah bulunur

mcyc

Daimi Üye
Tepki
147
geçmiş olsun. benim de bisikletim çalınmıştı. şansım varmış ki çalındığı gün yakaladık hırsızı. umarım senin de şansın yanında olur. canavarlarına kavuşman dileğiyle...

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
Mustafa geçmiş olsun kardeşim. Gözümüz açık fakat garanti için (eğer yolda görüp durdurursak) KADRO SERİ NUMARALARINI ekleyebilirmisin. Cadde tarafında bu türde çok bisiklet var yanlışlık yapmayalım.

sarda

Üye
Tepki
37
Geçmiş olsun arkadaşım :( Umarım en kısa zamanda bulunurlar ...

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
hepinize cok tesekkurederim arkadaslar
topkapiya bakicam ama malesef aksilikler cok fazla. islerim cok yogun malum secimler yaklasiyor :(
seri numarasi konusuna gelince faturaya baktim ama orada seri numarasi yazmiyordu, bu konuda ne yapmam gerektigini bilen varsa ve anlatirsa cok sevinirim.

Serhat ÖNAL

Aktif Üye
Tepki
58
@msconfig

Kadronun yakından çekilmiş resimleri yok mu ?

Eğer var ise belki oradan seri numaraları veya bisikletinin bulunmasına yardımcı olabilecek detaylar çıkabilir.

Ben bisikletimi aldığım ilk gün, bu tür tatsız durumlara karşı seri numaraları vesaire detayların resimlerini çekmiştim. Gerçi benim bisikletim farklı bir marka TREK lerde seri numaraları nerede yazılı bilemiyorum.

http://img412.imageshack.us/img412/2972/serinoiz4.jpg

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
hay allah ya, evde fotlarina bir bakiyim insallah vardir seri numarasini cektigim bir foto. cok tesekkurederim.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Gerçekten çok üzüldüm senin adına. Umarım yakın zamanda bulunur. Senin de dediğin gibi takip edip, fırsat kollayan birileri yapmıştır bunu.

Yahu benim paranoyak olduğum kadar var. Geçen 2 dakikalığına eve çıkmam gerekti suluğumu unutmuşum. Bisikleti yeniden garaja sokmak istemedim ama dedim ne olur ne olmaz ben yine kilitleyim. Başına gelen olay bunun en kadar gerekli olduğunu bir kez daha bana gösterdi. Aman ne kıymetli malın varmış gibilerinden yorum yapanları da kınıyorum. Tabi ki kıymetli. O benim her şeyim. Yaşam tarzım, felsefem, her şeyim. Çalınırsa çok üzülürüm.

İnşallah bulursun Mustafa. İkisinin birden aynı günde çalınması çok acı yaa. :(

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Sevgili Mustafa;

Çok üzüldüm değerli dostum. Hayır ikisinin birden çalınması çok üzücü. Cana geleceğine mala gelsin derler ama insan yine de ister istemez üzülüyor haliyle. :( Sen dert etme bunu içini rahat tut dostum o çalanların burnundan bu yaptıkları fitil fitil gelecek, tıpkı başkalarının haklarını yiyenlerin hep aynı sonu paylaşmalarında olduğu gibi. Unutmaki sağlığın yerinde, çalışır yine alırısın aynılarından. Bir yerden giden diğer yerden geri gelir. Bu sözümü unutma.

Sevgiler

MFG(+)

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Mustafa geçmiş olsun çok üzüldüm.Umarım en kısa sürede bulunur.Yapanların elleri kırılsın ne diyebilirimki başka.:(

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.