Çanakkale'de buluşalım

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Şevket Akça tarafından paylaşıldı.

 1. Şevket Akça

  Şevket Akça Kıdemli Üye

  Kayıt:
  4 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  387
  Beğeniler:
  226
  Şehir:
  İstanbul ve Çanakkale
  Bisiklet:
  Kron
  Seviye:
  merhabalar. çomü öğrencisi olduğum için çanakkale'de ikamet ediyor sayılırım :) birçok arkadaşımız çanakkale'de küçük-büyük turlar için arkadaş arıyor, grup arıyor.

  şahsım adına 16 şubat sonrası bir toplantı ayarlama taraftarıyım. buluşur, konuşur ve tanışırız. çomü pedal topluluğu'nu da isterseniz facebook'tan ekleyebilirsiniz. günlük 2-3 saatlik turlar bile düzenleyebiliriz çünkü çanakkale epey müsait bisiklet için.

  bizim grubun aslında rotaları hazır ancak hiçbiri aklımda değil :D o yüzden bilgilendiremeyeceğim. ancak merak ederseniz dosyaları karıştırıp bulabilirim. en son (benim de katıldığım) turda şehir içinde dolanıp, ek olarak 30 km'lik bir ısınma turu yaptık öğrenci arkadaşlarla. kiralık bisikletler olması sebebiyle rüzgarın da gücünü arttırması ve de kondisyon açısından arkadaşların zorlanacağı düşünüldü, kısa kesildi. yoksa abidelere falan çıkmayı düşündük birkaç kişi :)

  çomü pedal'a çanakkaleli bisikletçilerin de katılması için bir sorun yoktur. yaş olayına gelirsek grupla pedallayabilir ancak resmi olarak sorun çıkar mı orasını bilmem.
   
  ayhandeniz71 ve GhostRider_17 bunu beğendi.