Çanakkale

Scudo

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Ah kardeş Çanakkale deme bana nolur :(

6 ay orada okuyup da bir bisiklete binemediğim, avrupa yakasına geçip Gelibolu yarımadasını gezemediğim, doğasına hayran kaldığım şehir... Bisikletle gezmek istediğim yerlerin başında geliyor.

Bu yaz için planlarım var, belki bisiklet ile gelmek Eskişehir'den. Belki de otobüsle (bisikleti de getirip) orada bisikletle kısa mesafeli turlar yapmak istiyorum. Ama ekonomik faktörler bunu ısrarla reddediyor :D Hayırlısı...

Çannakale'li sayılmam ama hastasıyımdır :) Orada bir çok dostum da var... Çanakkale'ye selamlar

Aklıma bir soru da gelmiyor değil. Yahu o rüzgarlı memleket de bisiklete binmek nice olur :rolleyes: Rüzgara karşı yürümek imkansız oluyor zaman zaman, bisikletle uçarsın heralde. Ama en güzeli de rüzgarı arkana alıp bisikletle uçmak olur :D :D Yallah turbooo :D :p

AYBARS

Üye
Tepki
4
Murat Kardeşim,
Yol arkadaşı arıyorsan buradayız... Eğer hala arıyorsan buluşabilriz. Yanıtını bekliyoruz. Sanırım yol bisikletine biniyorsun, biz mtb ciyiz, umarım farketmez.

• Beğen
Tepkiler: İrfan Aşıroğlu

ilions

Üye
Tepki
1
Çanakkale'de Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulubü olarak bisiklet gezileri düzenliyoruz 4 mart 2007 saat 10'da kapalı spor salonu yanındaki gençlik merkezinde toplanıyoruz.Kepez-Dardanos-Güzelyalı-Karanlıkliman rotası tamamlayıp yine aynı yoldan çanakkaleye döneceğiz.
Ayrıntılı bilgi için:533 271 60 68 ismailbasaran@hotmail.com

• Beğen

settarbike

Üye
Tepki
2
@AYBARS

s.a yaw msg ni neden şimdi gördüm bilmem bende öle kendime mtb için arkadaş arıyorum.Gerçi myrat kardeş verdiği sözlerde dursaydı şimdi daha ii olurdu.Sevgili AYBARS ben sürekli mtb üzerindeyim ve biirlikte antreman ve tur yapacak arkadaş arıyorum eger katılmak istersen lütfen : 0536 989 43 09 hackersedat@hotmail.com sevgilerimle settar..

• Beğen

settarbike

Üye
Tepki
2
@huricane61

aaaaa tabi haberin olcek sen bize katıl hayatını yaşa:D mtb üzerinde uyursun:D bana ulaşırsan yada sana ulaşa bileceğim bir yer belirtirsen haberdar ederim merak etme.

• Beğen

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Arkadaşlar,bende Çanakkale'liyim.İstanbul'da oturuyorum(maalesef).Çanakkalede yaptığınız turları forumdan duyurursanız sizlerle tanışmak ve o güzel doğada pedal basmak isterim.Sevgiler...

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
offf çanakkent offfff beee. hastası olduum tek şehir. orada yaşamak ne güsel bişeydir. Allah' tanki o güzel doğasında pedal basmak nasip oldu.. bana...

@eYa

senelik iznimi aldığımda bende aynı şeyi yapmayı düşünüyorum. beraber gidelim çanakkaleye.

• Beğen

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@boreas.oti

Abi mesaj 2006'nın, o geçen sene içindi :D Bu sene hedefler farklı. Çanakkale'yi gezmek Aralıkta nasip oldu ama bisikletsiz tabi :(

• Beğen

kaptan

Üye
Tepki
1
ben izmitliyim gelin önümüzdeki hafta çanakkaleden başlayan bir gezi yapalım

qatrio

Aktif Üye
Tepki
63
bende gelibolu ecebat arasında bogazkentteyim arasıra gelibolu filan yapıyorum

settarbike

Üye
Tepki
2
vay be girmeyeli baya msg yazılmış toplanmışız felan ne güsel.En yakın zamanda toplu bir gezi düzenliyelim çanakkalede olanlar nedersiniz?

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
selam canakkaleli dostlar
biz afşinle arife bayram 1-2 sinde balıkesir balya yenıce can canakkle yapıcaz eğer yolda kalılmak isterseniz bize ulaşabılırsınız

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
Merhaba arkadaşlar, ben de Ç.kale'deyim ve bayramdan sonra inşallah benim de bir Sedona' m olacak, tanışmak aranıza katılmak isterim, iyi günler..!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
çkalede tur olduğunu söylediler ama faaliyet yok sanırım.tur olduunda katılmak istiyorum artık yeter..

Bora Köse

Aktif Üye
Tepki
69
çannakakledeki arkadaşlara selam,
biz ebit olarak 18 mart için çanakkaleye gelmeyi planlıyoruz. yolun bi kısmına araçla gelip orada daha çok gezmek gibi bi planımız var. eğer buluşup bir gün de berbaber bişeyler yaparsak çok seviniriz. görüşmek üzere...

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
evet arkadaslar ege üniversitesi bisiklet topluluğu olarak oldukca uzun bir gezi planlıyoruz ve aynı zamanda çanakkaledeki bisikletçilerle tanışmak istiyoruz

Tepki
13
Merhaba arkadaşlar bende çanakkale liyim yaklaşık3 senedir okul dolayısı ve iş dolayısı ile çanakkale de bulunamıyorum.Ama bu sene okulum bitiyor çanakkaleye geri dönüyorum.Bu yaz gezmeyi düşünüyorum yollarda buluşmak dileği ile hoşsakalın