çamur turu..... :D

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@uzaktr

ben geleli çok oldu, resimleri bekliyorum sizden erken ayrıldığımdan ayıp olmasın diye sesim çıkmıyor :)

Scudo
Tepki
17
Öncelikle güzel bir gündü, başta Enver Abi olmak üzere tüm katılanlara teşekkürler.:)

Beşiktaş sahilden giderken Bebek-Hisar civarlarında sağnak yağmura tutulduk. Neyse sonradan kesilir gibi oldu. Benim frenler (v-fren) işlevini yitirdi adeta. Durmak için sonuna kadar sıkmak zorunda kaldım.
Tarabya'dan yukarı çıkıp Bahçeköy sapağından içeri girdik. Orman fakültesine yakın bir yerde oturup biraz kuruduk birazda birşeyler atıştırdık. Sonra doğru ormana!:eek: :Skull-175

Girdik biryerden neyse biraz sonra gruptan birinin zincirinde bir sorun oldu. Onunla uğraştı tecrübeli arkadaşlar. Onu hallettikten sonra off-road turumuz başladı.

Çamurlara girdik. Hiç çamur tecrübem olmamıştı zaten bu katıldığım 3. etkinlik. Çamura girmek güzelde; ön tekerden gelen çamurlar insanın ağzına gözüne doluyor. Veya öndeki pedalcının arka tekerinden nasibimizi alıyoruz. :D

Baya bir çamura girdikten sonra (yazarken deprem oldu)alt taraftan çıkıp Neşetsuyu-Kemerburgaz-Kağıthane-Maslak istikametinden (ya da buna benzer birşey) geçip bir otoyıkamacıda çamurlu bisikletlerimizi yıkattıktan sonra tünelden Beşiktaş'a indik. Ailem bugün Kağıthane'de teyzemlerdeydiler. Bizim grubu görmüşler az önce söylediler "o siz miydiniz " diyolar :)

Km saati bende yok ama olan birinde 79 km gösteriyordu. Baltalimanı'na eve gittim sahilden orasıda 6 km desek 85 km yapmış oldum bugün. 3. katılışım ve limitleri baya bir zorladık. Tarabya yokuşunda zorlandım en çok. Kapanmayan ön maşam yüzünden belkide bilmiyorum.

Yorucu ama eğlenceli bir tur oldu. Hiç gitmediğim yerler/yollardan geçtim. Güzeldi.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
resimler eklenmiştir arkadaşlar.hepinize keyifli turlar...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

foruma resim yükleme olayını çözdüm arkadaşlar.bumdan sonra bülent ile işim olmaz sen yüklermisin diyerek..herkes kendi işine baksın :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Demek o kadar kötü davrandım sana:D:D:D:D:D...Artı yakışır senin gibi delikanlıya.. Koçççç-ççuuum benim..:D:D:D:

• Beğen
Tepkiler: enver avcı