Campagnolo Vento Wheelset & Shimano WH-R500 Wheelset

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
selamlar.bir iki ay içinde bir yol bisikleti toplamak istiyorum.ancak teker grubu konusunda tam bir kararsızlık yaşıyorum.Campagnolo Vento serisi seti almak istiyorum.ancak malum yurtdışından başka şans yok.acaba Shimano nun WH-R500 leri iş görürmü.hem çok daha ucuz hemde burda bulunabilir.yoksa yurt dışından Vento larımı getirtsem daha iyi olur.

yardımcı olursanız sevinirim.

bu arada Türkiyede Campagnolo komponent lerine ulaşabileceğim bir ithalatçısı varmı?tek yol yurt dışımı?

Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Türkiyede Campy (Campagnolo) ithalatçısı yok malesef..

Shimano al tamamdır.. Yıllarca denenmiş set. Ayrıca yakında Mavic teker setleri de gelecek çok uygun fiyatlara..(link) a arada bir bakmak lazım..Gelince yayınlarız..(Mavic'ler için)
Senin sistem herhalde Shimano olacak. O zaman zaten uyum sorunu olmaz..

Ayrıca bu toplama konusunu iyice düşündün mü? Sıfırdan mı toplayacksın? O zaman işin zor ve pahalıya gelecek.. 1100 EU ya 1-2 kez binilmiş TREK 1500 var. 56 CM alu kadro, ful ultegra, karbon çatal, bontrager rulman göbekli teker setli..Yenisi 1690 EU!!Ayrıca başka seçenekler de var tabi.

Arkadaş tavsiyesi,, toplama için iyi düşün..

Selamlar..
Gürsel

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
tavsiyeler için saol.teşekür edrim.yannız Campagnolo komponentler konusunda çok ısrarlıyım.teker setlerine gelince Shimano 500 ler fena deil gibi.bir kaç gündür iyice bu işe kafa yoruyorum.ayrıca toplama olmadığı takdirde yine yurt dışı bir sitede alman malı 2Danger bir yol bisikleti buldum.899 Euro.ve full Campagnolo Veloce takım var.fiyat müthiş .birde Bianchi var.oda full Veloce ve o 1099 Euro.site türkiye satışı yapmıyo.bu çok kötü.bakalım.umarım bir yolu vardır almanın.eğer olmassa tabiki toplama ve sıfır olmasını isterim.insan bisikletini kendi toplayınca çok daha fazla bağlanıyo.Arazi bisikletimi kendim toplamıştım.Satabileceğimi hiç düşünmüyorum.ne bilim toplama daha güzel ve keyifli :)

bu fiyatları gördükten sonra üzerinde Sora ve tiagra bulunan Canondale lere 1400 euro vermek gibi birşey bence asla söz konusu olamaz.isteyen için site linkini vereyim.bakar incelersiniz.

(link)