Camlara yapıştırmalık sticker

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
Kayseride MazakaLAND in orda ben 500 adeti 1 günde hacemat ederim kesin. Her iniş çıkışta bi araç..

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Mehmet Tuğrul CANBAŞ
Polisten önce araç sürücüsü göz altına alır :D

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
Çıkmayan sticker olmaz arkadaşlar, yapmayın. O zaman onun yaptığı hayvanlıktan farkımız kalmaz.
Sticker olsun evet ama kolay çıkabilsin.

Ayrıca ek bir fikir olarak altında mutlaka bir hashtag "#" olsun. Sticker yapıştırılan araçlar ifşa da edilsin:D

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.206
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Eskidiğinde renk atmamalı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Bisiklet yolunu bırakın adamlar trafik lambalarının dibine, kaldırım tümseklerinin önüne park ediyor. Bir işe yaramaz bu ülkede.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Yapalım çıkan sticker gördüğümüz arabanın camına koyarız .

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
Bir de tersini düşünün, mesela 30 saniye de olsa kaldırımdan gittiniz diye biri bisikletinize çıkmayan bir sticker yapıştırsa mesela?

Ben kaldırımdan gitmem diyenler de olacaktır. Bende bisiklet yoluna hiç bir zaman araç bırakmam mesela.

Olur mu olur, dünyanın binbir türlü hali var denk gelir bir gün farkında olmadan böyle bir olay oldu diye çıkmayan bir sticker yapıştırılırsa aracıma, ben de onu yapıştıran şahsa çıkmayan bir hasar bırakmak isterim.

Amaç uyarmak olmalı, ceza kesmek değil. Cezayı kesmek bizim değil, kolluk kuvvetlerinin işi.
Ceza için, EGM yeni bir uygulama yaptı. İşe yarar umarım.

(link)

• Beğen
Tepkiler: vebag

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
@Hüseyin Külcüoğlu bence gitmekte sorun hocam.

Daha geniş kapsamlı bakalım. Parketmemiş ama bisiklet yolunda 10 km/h ile ilerleyen bir otomobil var, bu da sorun değil mi?

Ya da, biz yayalara bisiklet yolunda gidiyor diye kızıyorsak, yayaların da bize, kaldırımdan gitmemiz için kızması doğal değil mi mesela?

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@VeyselKobal

Hocam bu konu altında konuşulan bu ama, sizin tarafınızdan bakarsak tabiki sizde haklısınız, haksızsınız diye bir cümle kurmadım. Gitmek, park etmek bunlar sorun zaten, ama gitmekten ziyade park etmek daha büyük bir sorun. Eğer park sorununu çözersek -ki çok zor- diğer sorunlar da kendiliğinden hallolur diye düşünüyorum. Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: V.K.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@VeyselKobal abi şikayet et diyosun şikayetlerimiz dinlense böyle şeyler yapar mıyız ? Ülkedeki polis adam gibi görevini yapsa "goca goca adamlar bisiklete biniyo" demese neler olur neler

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Faruk Eğit

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Aslında biz bisikletçilerden mükemmel fahri trafik müfettişi olur. Bu konularda en çok mağdur olanlardanız. Haksız mıyım ? :okyrm:

• Beğen

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
@mehmet ulaş abicim ben de park edenler haklı demiyorum ki. Sonuna kadar haklıyız bu konuda hemde ama ceza vermek bizim işimiz değil.

Herkes kendi cezasını kendi keserse?

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@VeyselKobal ceza kesmiyoruz ceza kessek arabayı çizerdik :D :D amacımız sadece biraz sağduyu broşür bırakılabilir sileceğin oraya .

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
@mehmet ulaş benim tepkim şu çıkmayan sticker muhabbetine idi aslında. Yoksa uyarı amaçlı şeyler tabiki yapılsın:harika:

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@VeyselKobal çıkmayan sticker işimizi belaya bile sokabilir misal caddebostanda kafe önü bisiklet yolu araba parketmiş heryer kamera dolu öyle bir harekette daha kötü şeyler olabilir.Ama park halinde aracın içinde birisini görürsem söylerim

• Beğen

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.930
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mehmet ÇAKAR

Bizim memlekette 1 bisiklet düşmanı daha kazandırır.