Çalınan bisan zeus (turuncu gören olursa haberini eksik etmesin!)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@H.Can DEMİREL

Can'cım sende kabahat yok

Konuyu ben Konuru eşimle ziyaret edip eve geldikten sonra açmıştım. Bisiklet Antalya da kaybolduğu için Antalya lılar linkinde açmıştım. . Ama Ercan sanki bisiklet istanbulda, yada yuırt çapında kayboldu sanıp genelde açmış.
Halbuki bu topice cevap verenler genelde Antalya dışındaki arkadaşlar olmuş.

Ercan benden önce böyle bir konu açtığı için, kendi konumu kapattım. Tabi sizlerin cevaplarınıda rica edip taşıttım. Ondan böyle bir yanlışlık oldu.
Sevgilerimle.

Scudo

necod

Daimi Üye
Tepki
180
konur olayı yeni duydum üzüldüm cok gecmiş olsun bir an evvel iyi olmaya bak bisikletinde enkısa zamanda bulunur hoşcakal
antalya necod

pelo-selo

Üye
Tepki
42
Konurcum tekrar geçmiş olsun, size gelene kadar senin bu kadar kötü olabileceğin aklıma gelmemişti. Ama yine de mala gelsin diyorum. En kısa zamanda bisikletin bulunur inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
büyük geçmiş olsun.
nazara geldi o caanım bisiklet.
mala gelen zararın telafisi var da
ya konur'a birşey olsaydı...
çok üzüldüm çok.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
konur geçmiş olsun kardeşim.inşalla bisikletini bulabiliriz. bu gün anca öğrendim. bilgisayarımda sorun vardı.

çok çok geçmiş olsun inşallah iyisindir.

nasıl bir ülkede yaşıyoruz. güpe gündüz 3 maganda saldırısı ve turistik bir kale içinde?

insanın aklı ermiyor. bizde cuma günü oralarda turladık.artık demekki tek başımıza gezemiyeceğimiz anlamına geliyor.

üstüne üstlük birde adama saldırı yapılıyor.şiddetle bu insanları kınıyorum.

saygılarımla.

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
tüm yorumlar için teşekkürler bugün kendimi toparlayıp ancak girebildim internete, bisikletten ses yok ne yazık ki pek de umudum yok, umarım bu tip olaylar bir daha kimsenin başına gelmez!

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@zazoo

Merhaba Konur'cum

Mal canın yongası, ama boş ver olan mala olsun. Ya sana daha kötü birşey olsaydı. Hiç olmazsa canın sana kalmış. Elbet gene bisiklet alınır. Keşke sana hiç birşey olmadan sadece bisikletin yok olsaydı. :(

Herneyse buna da şükür. Tabiki bisiklete de çok üzüldük ama, senden daha kıymetli değildi.

Sana geçmiş olsun diyorum. Gene aramızdaki yerini almanı dört gözle bekliyorum.;)

Sevgi ve selamlarımla.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
vay canına yahu ne oluyor böyle konur detaylı bir şekilde yazman mümkün mü yani güpegündüz gaspmı ettiler nedir ,nasıldır antalya gibi yerde . çok geçmiş olsun kardeşim peki polise gidildimi eşgal falan verildiyse çabuk bulunur adamlar bulunursa bisiklette bulunur. valla çok sinirlendim ben böyle adamların ta.....................

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Konur Konuyu açtım ama umarım yanlış anlatmamışımdır arkadaşlara...

Sen Anlatıver olayı merak eden bayaa bir arkadaş var ;)

bende merak ettim açıkcası detaylıca...

Tekrar geçmiş olsun...

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İşte insanlık yapıp araclara biz saygı gösteriyoruz biz dikkat ediyoruz , sonuc onların bize saygısı sıfır.. Aslında bizde saygı göstermicez.. İnsanlık bazı türk şöförlerine yaramıyor. .. İlla tartısıp kavga cıkaracaksınız bunlardan anlıyor bu millet.. Neyse bu aralar arttı bu calınma olayları aman dikkat.. Gecmis olsun .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Çok geçmiş olsun konur abiye

Antalya küçük yer gören duyan olur mutlaka

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
cok gecmisolsun. herseyden once sagliginin yerinde olmasi daha onemli ama bu olaylar insanin sagligini fiziksel olmasada etkiliyor!
en sonunda kara davut gibi cikicam geceleri temizlicem bunlari teker teker ne bu ya bukadarda olmazki. rahat rahat gezemicekmiyiz :boese157:
aksamlari bisiklete binerdim simdi ondanda korkar oldum. bu nasil bi is :boese157: :boese157:
tekrardan cok gecmisolsun, bu olaylar acida olsa birer ornek arkadaslar. cok dikkatli olalim. mumkunse tek basiniza gezmeyin tenha yerlerde.
ne diyim yani, okadar cok insan seklinde hayvan varki.....

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
bisikletim Antalya Bahçeli Polis Karakolu'nda bulundu, Bisikletin bulunmasında çok büyük emeği bulunan önleyici hizmetler şube müdürü sayın akif komisere ve patronum cihan işbaşı'ya tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum :)
Olayın ayrıntısı ise kısaca şöyle,
cumartesi sabaha karşı bisikletimle eve dönerken yolda karşılaştığım 3 kişinin saldırısına uğramıştım, hastanede gözümü açtıgımdaysa feci şekilde dayak yemiş ve ambulansla hastaneye getirilmiş olduğumu ögrendim, ama yediğim dayağın etkisiyle bisikletime ne olduğuyla ilgi bir şey hatırlamıyordum, ambulansa bindirilirken hayal meyal polislerle aramda bisikletle ilgili bir konuşma geçtiğini hatırlıyordum ancak birgün sonra bütün aramalarımıza rağmen poliste bisikletime ulaşamamıştık, yukardada belirttiğim gibi patronumun yardımı ve Akif komserin çabalarıyla bisikletime ulaştık, umarım bu tip olaylar bir daha kimsenin başına gelmez

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

H.Çelik

Üye
Tepki
24
bisikletin bulunması ama ondan önce senin sağlıklı olman tabiiki gerçekten çok sevindim senin adına tekrar geçmiş olsun

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
herseyin iyi sonuclanmasina cok sevindim
sanada tekrardan gecmisolsun kardesim.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
Çok sevindirici bir haber :):) gözünüz aydın..

• Beğen
Tepkiler: t-genc

atteleia

Üye
Tepki
32
Çok sevindim bisikletinin bulunduguna.Peki 3 kişi(liksiz herifler) bulundumu ve gereken yapıldımı.Umarım sağlığında bisikletin gibi en yakın zamanda yerine gelir.
Çok geçmiş olsun.

Görüşmek üzere...

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Bisikletin bulunmasina cok sevindim.

Umarim bir daha kimse boyle bir olay yasamaz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Çok geçmiş olsun. Sokaklar bu tip hayvanlardan arındırılmalı. :boese157: