Cafedeki garsonu bu şekilde delirtin

Scudo

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Gerçekten komik fakat Garson olarak çalıştığım için böyle birşey yapan müşteriye dalarım valla:Dşaka maka geçen gün başımızdan geçen olayı anlatayım.Çalıştığım restaurant Eskişehir Arkeoleji Müzesinin karşısında.Yemekleri de buradan alıyorlar tabi.Neyse oradaki çalışan işçilerin patronu geldi.Oturdu,yemek falan yerken beni çağırdı.Önünde bir salata var.İçinde dilimlenmiş,domates,salatalık falan.Bunu götür dedi,geçen müşteride gördüğüm gibi yap dedi.Şimdi ben bu herife ne diyeyim.hmhzmhaimh:mad:
Nasıl efendim,anlamadım dedim.Ama şimdi nasıl anlatacağım.Salatalıkları dikine kesmişiz.Aynı boy yani hepsi.Adamın istediği ise eğri eğri kesilecekmiş.Tabi o salatayı gidip çöpe döktük.Yeni eğri kesilmiş salata getirdim.hmamhmzsammhamh:mad:ben böyle insanların ta..

bmxedip

Üye
Tepki
36
ben olsam işi bırakır sızın masaya otururum benden sonrakı garsonla dalga gecerdım acaba nasıl bı eglence dıye

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
Komik bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Denemek lazım diyenlerde samimi değildir inşallah.

Aykansin

Daimi Üye
Tepki
126
öncelikle garson arkadaşın hayatını idame ettirebilmek için ihtiyacı olan parayı kazanmaya çalıştığını unutmamak lazım sonrada nasıl davranacağınıza karar verirsiniz

mavis

Üye
Tepki
10
heralde devamında garson müşteriyi dövecek heralde

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Alttarafı 2-3 liralık bir ücret ödediğin yerin garsonuna sana hizmet edebilcegi kadar yardım isteyebilirsin böyle şeyler alay gibi birşey komik fakat mizah anlayışı iyi şekilde değil.
eline sağlık gene yazdığın için.