Çadır konaklamalı tur yapsak

Tepki
95
Konaklamalı tur konusunda çok fazla tecrübem olmaması sebebiyle kendimde bir organizasyon yapma ışığı göremiyorum:( Ama günübirlik turlardan daha zevkli olacağı kanısındayım;) Şöyle Ağva veya Kefken taraflarına gitsek diyorum, hem deniz sezonunu da açardık süper olurdu vallla:D :D Görüş ve önerilerinizi bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: dogan58
Scudo

dogan58

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Doğan
Bisiklet
Diğer
@barış taşkıran

Benim tüm ekipmanım var.İzciydim bi aralar.Bende şileye kamp yapmak için pedallamak istiyorum fakat lys sınavlarından sonra gidebilirim.Haberleşiriz forumdan.
Bu arada arabayla ağvada kamp yapmıştım.:)

• Beğen
Tepkiler: BARIŞ TAŞKIRAN

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ömer şile tarafında kamp olayı çok iyi fikir fazla masrafda gerektirmez biz araba ile yaptık bu işi sahil kenarına çektik arabayı şilenin dışına cadırıda kurduk arkadaş ile ...akşam ateş muhabbeti 15 gün takıldık, valla herşey ucuza geldi doğrusu tencere kaplarlar kaşıklar hepsi geldi tabi iki kişilik çadır vardı...en keyifli olanı sabah 08.00 de yapılan sahil kahvaltısı açık havada bi acaip oluyor kahvaltı bizim çadır kurduğumuz yere hafta sonu millet geliyordu arabaları ile..
bisiklet ile gidilir yalnız çantalar taşınacak bisikletin teker taraflarına çanta koncak ağır işçilik durumu ....evet bu durumda 30 kilo yük ile o rampalar bayağı zorlar adamı....

Tepki
95
@ÖMER DOĞAN

Süper olur şile, denize de gireriz, hesaplı bir haftasonu etkinliği olur. Gece muhabbet, sabah açık havada kahvaltı deyme keyfimize :)

Tepki
33
bencede süper olur havalar kavurmadan süper güzel olur hemde gezilecek çok yer var orada keşifte yapılabilir.

dogan58

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Doğan
Bisiklet
Diğer
Ben yanımda çadır ,tulum ve su getiririm anca.Orda mangal kiralar mangal keyfide yaparız.Fazla yük almam yanıma.Lys2 sınavım 26 haziranda,3 temmuzda Kudret abi ile şileye pedallıyacağız sonrası malum kamp yapmaya.Yuppii :D