Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Caddebostan Sahilyolu

B

BF Okuru

Misafir
Ben sahilyolunda dünyanın en cok duyulmus marka bisikletleriyle cogunlukla bosbos oturan, nadirende bisikletini kağnı aracı niyetine kullanan insanlara hayret ediyorum........ :cool:

Scudo

madem bir bisiklete o kadar para veriyosun niye kullanmıyosun o zaman.madem kullanmayacaksın niye bisiklete okadar para veriyosun.ucuz bişey alsanıza.niye hava atmaya bu kadar meraklısınız.

abi bende anlamıyorum niye bu insanlar bu bisiklete bu kadar para verip binmiyorlar.yani çinde yoksa niye bisiklet alıyorsun dimi yaww.haaa ama o kadar para verip te binip ve bisikletin hakkını verenlere sözüm yok.adam gibi bisiklete binmek isteyeni anlarım.

aynen abi altında 6500 var adamı yayalar bile geçiyor.Bianchi al daha iyi.Hem daha ucuz.Bende bilemiyorum ha dağa çıkar uzun yola gider diceksiniz ama yani imkansız..anlayamıyorum bende.
Tamam hafif bisiklet ama yani oradada neyse.

Yazdıklarınızdan üstüme alınmıyorum ama..şu sıralar kendi bisikletimi hakkını vererek kullandığım sölenemez..gerçi arasıra araziye falan çıkıyoruz onların haricinde hep şehir içindeyim..bende toplama bir trek 6500 var..ciddi paraya maloldu..ama en başta bisiklet toplamak benim için bir zevk yani kimseye hava atmak için gelipte vitesimi XTR takmıyorum.Sadece kendi zevkim için takıyorum..yani bisikletle uğraşmak bana haz veriyor..foto albümde belki görenler olmuştur benimkini ben onu yaklaşık 1 sene uğraşarak o hale getirdim..belki ihtiyacımdan fazlası olan bir bisiklete biniyorum ama adam gibi bir bisiklete biniyorum..

Kimsenin malını küçümsemiyorum ama gelipte 500 milyonluk bir bisikletin verdiğ zevkle kendi bisikletimin verdiği zevk çok farklı..bence herkes kendi alabileceği en iyisini alsın..benim önerim bu

500 milyonluk derken Zeonun gerçi 750küsür ama verdiği zevkle 6500 ün evrdiği zevk bence aynı neyse konu o değil....Neyi nerde kulanacağına bağlı...ne amaçla...

Merhabalar. Konu o olmasada bende Hem Zeon Hem 6500 var (bide Jara tabi) ikisi hatta üçü arasında gerçekten çok büyük fark var. Ben herkese söylerim öncelikle ihtiyaçalrın sıralanması sonrada karşılığının ortaya çıkması. Bu 200 Ytl yede olur 7000€ da hem zevk hem maddiyat meselesi yani. Herkese keyifli sürüşler..

Back