Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Caddebostan Plajı =(

BsoD

Üye
Tepki
10
Evet neredeyse 18 senedir hergün bisiklete bindiğim küçüklüğümü geçirdiğim mahallem caddebostan artık iğrenç bir manzara. :boese157: bisiklete binme konusunu zaten geçiyorum bisiklet yolu var ama yayalar tarafından istila edilmiş orasıda.ikaz ediyoruz anlamıyorlar sanane gibi cevaplar geliyor.zaten koca şehirde tek kaçışımız olan yeride kaybettik.bu böyle olmamalıydı plajlar açılmamalıydı..kesinlikle karşıyım has ve has caddebostanlı olarak.sadece ben değil bütün sakinler bundan şikayetçiyiz.o açılışta ilk gün kendimi zor kurtardım bu iğrenç manzaradan..heryeri batırdınız bari burayı batırmayın nolur..! :boese157: :boese157: :boese157: :boese157:

Scudo
teşekkür botuna yanlışlıkla tıkladım özür...
zaten varmış böyle bir topik ya neden açtım ki?
çok özür diliyorum.moderatör arkadaşlar silerse sevinirim.
özür dilerim tekrardan.

Evet bısıklet yolunda paso yayalar var. Hepsının yanından gecerken bisiklet yolundasınız diyorum bazıları cekılıyor bazıları bön bakıyor.

Zamanla anlarlar sanırım.

bence anlamazlar koyunlara anlatabilirmisin hayır
işte aynı olay
çoban görevi görüyorum ben ilk önce ikaz sonra çarpmayla ikaz ediyorum

Neyse iyi yanından bakalım. Eskiden yayalar oralarda hep vardı ve biz binerken yol olmadıgı ıcın
"Ne bunlar burda, bisiklet yolundan gidin vs"
diyorlardı.
Şimdi rahatca gideriz kimse birşey diyemez. Birşey diyen olunca yayalarda bisiklet yolunda deme hakkımız var :)

Yinede en güzel çözüm yanlarından geçerken kibarca bisiklet yolunda olduklarını hatırlatıp, sinirlerimize hakim olmak.

Sevgiler.
Barb.

Back