Caddebostan 05 Eylül 2007 Çarşamba Gece Turu

Scudo

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Evet yine çok güzel bir tur olmuş. Ben bilgi üniversitesindeki fikri mülkiyet atölyesinde olduğumdan katılamadım. Haftaya inşallah bunun acısını çıkartırız. Hüseyin veTuğrul'a da ayrıca teşekkürler.

Sevgilerimle

MFG(+)
MOTİVATÖR

• Beğen
Tepkiler: Hasan Derya
Tepki
50
tur çok hızlıydı çok yoruldum mola yerinde resmen uyudum inanmazsanız bkz son foto.şaka bir yana aynı düşünceleri paylaşan 50 ye yakın bir insanı bir araya getiren ve bisiklet yolu bisikletlilerindir diye meydan okurcasına pedal çeviren tüm katılımcılara teşekkür ederim.inşallah kalite ve sayımız artar hatta önde ve arkada trafik polisi eskortlarıyla tur atacağımız günler görürüz.şairinde dediği gibi çocuklar inanın inanın çocuklar güzel günler aydınlık günler göreceğiz inşallah.

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Bende bu hafta tura katılamadım ısleden dolayı. Haftaya bende fatıh kardesımle bırlıkte acı cıkartma seansına katılacagım :)

• Beğen
Tepkiler: Hasan Derya

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
ses sistemine bittim yaw çok renkli bir gece olmuş ellerinize sağlık

Exiledd

Üye
Tepki
14
Şimdiye kadar katıldıklarım arasında en agresif olan tur buydu kanımca. Gidişte hızlı ama tempolu sürüşe karşılık dönerkenki 500 metre falan süren ve katılanların dilinin çıkmasına sebebiyet veren sprint yarışlarının tadına doyulmadı :D Tavşan kavramının da aktif kullanımını gördüğüm ilk tur gene buydu :D
Doruk abi sen bisikleti yenileyince sana artık hiç yetişemeyiz. Bence sen vefalı bisikletini hiç bozma, öyle kalsın taş gibi gidiyor :D
Not : Tabi 21. vitese geçse zevk katlanırdı ama , kısmet artık..

dorukkotan

Üye
Tepki
28
kısmet artık!

yeni bisiklet düşünmüyorum da sanırsam küçük ayrıntıları; özellikle fren - ışık ve ayarlarımı yaptırmam lazım :)

Gelecek hafta kısmetse görüşücez :p

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
Güzel tur olmuş katılanları kutluyorum katılamayanlarda üzülmesinler bir dahaki sefere katılırlar

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
@dorukkotan

Dönüşte Migrosun çimlerine kendimi zor attım,siz nasıl devam ettiniz hiç durmadan bilmiyorum:)

Haftaya görüşmek üzere diyelim...

dorukkotan

Üye
Tepki
28
Terbiyesiz bir de nispet yapıyor!

Valla EFE öbürsü gün iş olunca tıpış tıpış gidiyorsun. :)

Performans turları başlasın sahile birer cadır atarız artık!

• Beğen
Tepkiler: DiabLo ve deutz

DiabLo

Üye
Tepki
0
yOk aßi ßenden ßu Kadar.. GüzeL oLuo ho$ OLuoda Her per$emßede i$e 3 Saat Geç GidiLmezki Karde$im.. Artı Tav$an Kavramınada Hayran kaLdım Doruk :p
ßir dahakine Tav$an OLunmaması Gerektiğinide anLadım :pp
Her$ey Çok qüseLDi T$k Ederim Herkese.. :) [ Sonu Caddeßostan ÇimLerde ßaygınLık oLsa ßiLe... =)) ]

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
müzikseti olan bisikletli çocuk baya sıradışı
güzel tur olmuş gecenin zevki bir başka

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tam bir ay sonra cevap yazabildim kusura bakmayın...:)
güzel bir çarşamba akşamı olmuş.müzik setli bisiklette çok güzel ama kaç kilodur o bisiklet :)