Büyükçekmece Bisiklet Kulübü

Tepki
117
İsim
Gelecekte olgun bir spor kültürünün oluştuğu ülkemizde bu reforma öncülük etme yolunda ilerleyen kulübümüz 15 Aralık 2009 tarihinde resmiyet kazanmış olup 16 Mayıs 2010 tarihinde bisiklet branşında tescil edilmiştir.
Hafta içi, hafta sonu, performans,uzun yol, kültür ve gezi turları... ile faaliyet göstermektedir.Bu faaliyetlerimizin yanı sıra takımımız birçok yarışta önemli başarılara imza atmıştır.Tüm faaliyetlerimizi görmek için websitemizi (link) ziyaret edebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR
Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Turlarına Katılabilir miyim?
Turlarımıza dileyen herkes katılabilir.Linke tıklayarak kurallarımızı okuyabilirsiniz.
(link)

Ben Sizin Hızınıza Yetişebilir miyim?
Kulübümüzde başlangıç (Yavaş tempo),hafta içi (Orta tempo), performans (Hızlı tempo) turları gibi etkinlikler yapılmaktadır.Hızınıza göre dilediğiniz turdan başlayabilirsiniz.

(link)

WEB: (link)
FACEBOOK: (link)
TWITTER: (link)
INSTAGRAM: (link)
YOUTUBE: (link)

Scudo

ahmettkc

Üye
Tepki
54
İsim
Ahmet İhsan Tekeci
Size faceboodan mail mesaj attım ulaşamadım internet sitenizde mail adresinize mail attim inşallah burdan bir donus olur.

Tepki
117
İsim
@ahmettkc Öncelikle beklettiğimiz için özür dileriz.Sorduğunuz soruyu en iyi şekilde cevaplayabilmek için takım menejerimize ve antrenörümüze ilettik.Sizinle aynı soruları, sorunları yaşayan birçok bisikletseverin olduğunu farketmemiz üzerine websitemizde rehber olabilecek içerik oluşturmaya karar verdik.Çalışmamız bittiği taktirde size ulaşılacaktır.

ahmettkc

Üye
Tepki
54
İsim
Ahmet İhsan Tekeci
Tabiri caizse dört gözle bekliyorum yoksa klübe gelicem :);););)

Hala dönüş olmadı 1 ay oldu yardimci olmicakmisiniz?

Kaang96

Aktif Üye
Tepki
233
İsim
Kaan
Bisiklet
b'Twin
@ahmettkc

Bisikletforum'a çok fazla bakılmıyor diye biliyorum bu nedenle büyük ihtimal mesajınız görülmemiştir.Mesajınızı ilettim cevap vereceklerdir :)

Tepki
117
İsim
@ahmettkc
Beklettiğimiz için kusura bakmayın şuan hâla sistemi hazırlamaya çalışıyoruz.Bisikletforum üzerinden size mesaj gönderdik.Mesaj içeriğine iletişime geçebileceğiniz bilgileri ekledik.İletişime geçerek tüm sorularınızı sorabilir ve yanıt alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: srcn09

:DDD

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Klubün gündüz turları oluyor mu yoksa sadece 20:00 da perşembe salı mı oluyor?

Tepki
117
İsim
@muhammedbensi

Salı ve perşembe akşamları orta tempolu turlarımız oluyor. Her çarşamba öğle saatlerinde yavaş tempoda kadınlar turumuz devam ediyor. Hafta sonlarıysa performans ve gezi turlarımız oluyor bu turlarımızı sosyal medyalarımızda duyuruyoruz.

Facebook: (link)
Web: (link)
Instagram: (link)
Twitter: (link)

denizyalin

Üye
Tepki
46
İsim
Deniz
Bisiklet
Specialized
Beylikduzu karaburun arasi performans turu yapmak istiyorum bu yol hakkinda bilgisi olan var midir?

mybikelife2000

Aktif Üye
Tepki
604
İsim
BARIŞ YILDIRIM
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba ;

Büyükçekmece Bisiklet klübünün düzenlediği Marmara Adaso Kamplı Bisiklet turu en son 2019 Ağustos'da yapılmıştı.

HArika deneyim ve dostluklar ile dönmüştük.

Acaba bu yıl yapılacak mı dır ?

Forumda daha önce kampa katılanlar var mıdır ?