Büyükada'da Ev Sahipliği.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Bora TİRKİ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Bora TİRKİ

  Bora TİRKİ Bisikletkolik

  Kayıt:
  23 Ocak 2006
  Mesajlar:
  1.344
  Beğeniler:
  1.975
  Şehir:
  Bisiklet Antrenörü
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  İstanbullu bisiklet tutkunları ve camiadaki diğer arkadaşlarım.. :D

  İstanbul'da bir dağ bisikleti yarış organizasyonu yapılması için yıllardır hep bir istek içinde olduk ve geçen sene sizinde bildiğiniz gibi 2006 Türkiye Şampiyonası'da Büyükada'da yapıldı.Güzel bir organizasyon oldu.Bu sene daha güzel olmasını istiyorum.
  UCI takviminde C1 klasmanında yapılacak bu yarış için yabancı sporcular güzel ve çekici olan İSTANBUL'a gelecek.

  Milli sporcularımız için her zaman önemli olan puanları başka sporculara kaptırmak istemiyorum.

  Bundan yola çıkarak Büyükada yarışı hem misafir perverlik hem de bizim sporcularımıza destek vermek amacıyla büyük önem taşıyor.

  İstanbul'lu ve bu camia'da eski bir sporcu olarak kalan zaman içerisinde iyi bir yarış duyurusunu yapmak istiyorum ve sizinde fikirlerinizi bekliyorum.

  2.Büyükada Dağ Bisikleti Kupası ,organizasyonu için 2 adet poster hazırladım.birisi renkli diğeri siyah beyaz.Kendi imkanları ile çıktı alıp asabileceğiniz yerlerin olabileceğini düşünüyorum.Üniversite,Vapur gişeleri,Adadaki dükkanlar,iş yerleri vb.

  [​IMG]

  Ekonomik (siyah/beyaz) baskı için 2 çalışma olabilir.

  [​IMG]

  Ayrıca yine sporcularımızı desteklemek ve performanslarını yakından görmek için seyirci alanı haritası çıkardım.Yarışı nasıl seyredebilirim diye soranlara bir görterge olabileceğini düşünüyorum.Çoğu insan nerede duracağını bilmek ister.Umarım işe yarar.Bu haritayı sizi veya yarışı seyretmeye gelecek arkadaşlarınıza yollarsanız sevinirim. :cool:

  [​IMG]

  Bu konudaki olumlu olumsuz düşüncelerinizi bekliyorum.

  Hafta sonu Ada'da görüşmek üzere.:in:
   
 2. HaliliOzturk

  HaliliOzturk Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Temmuz 2005
  Mesajlar:
  0
  Beğeniler:
  9.885
  Bora Abi konu bölünmesin, tek bir başlık altında devam etsin diye bu 2. açılanını kilitledim, buraya atılan mesajları da diğer konunun altına taşıdım ;).
  BURADAN ulaşabilirsiniz.
   

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
upload_2017-2-6_15-35-17.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2016-8-24_10-37-19.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.