Büyükada

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Scudo

tayfun0029

Aktif Üye
Tepki
29
Herkese Selamlar. Adalara bisiklet götüreceğim ancak gece bırakabilecek bir yer arıyorum. İspark Bostancı da bisiklet parkı varmış. 7/24 güvenliği var mı? o parkı kullanan bir arkadaş mutlaka vardır. Teşekkürler...

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
kilitlersen bir şey olmaz çünkü herkezin bisikleti sahillerde orada burada...

• Beğen
Tepkiler: Tamer.Tas

Umut Kılınç

Daimi Üye
Tepki
76
Selamlar,öncelikle bayramınız kutlu olsun.Arkadaşım ile birlikte bayramdan sonra adaya gitmeye karar verdik ve bisikletlerimizi de götürüp adada binmek istiyoruz.Okulumuz saat 12.20 de bitiyor ve saat 13.00 da evden çıkıp iskeleye saat 13.30 varacağımızı varsayıyorum.Buraya kadar kolaydı burdan sonrasında kararsızım vapur hafta içinde bile tıklım tıklım oluyor ve ben vapurda hem bisikleti hemde kendimi tutmakta zorlanacağmı tahmın ediyorum ve bisikleti denize düşürme korkum var ama kiralık bisiklet ile de garip bir duygu oluyor .Kiralayalım mı yoksa kendi bisikletimizi mi götürelim ve hangi adaya gitmemizi önerirsiniz?ve pardon başlık yanlış olmuş

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Büyükada'ya gitmiştim.Günlük 15 TL.Bisikletler haşat onu bastan dıyeyım.Hani oyle performans almak ıcın gıdıyorsanız kendı bısıkletınızle gıdın.Fakat sadece gezmek ıcınse orda kıralayın derım.

• Beğen
Tepkiler: Umut Kılınç

Umut Kılınç

Daimi Üye
Tepki
76
O zaman kendi bisikleti götüreyim söylemeyi unuttum bisiklet değiştirecem galiba haftaya.

sherlock

Üye
Tepki
63
İsim
İbrahim Kalkan
Bisiklet
Giant
Merhabalar, Salı günü Adalar'a bisiklet sürmeye gitmeyi düşünüyoruz. Büyükada bisiklet için en çok tercih edilen ada gibi gözüküyor. Bunun haricinde tavsiyesi olan var mıdır? Bisikletim şehir bisikleti...

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.119
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Adalara bisikletle gittiğimizde evrak alınıyomuş diye söyledi birisi. Evrak almazsan bisikleti geri getiremezsin dedi. Doğruysa bu evrağı nerden alıyoruz? Daha önce gitmiş olanlar yardım ederse sevinirim.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Büyükada yol bisikleti için de uygun mu, gidenler? Ayrıca vapur'a öylece binip gidemiyor muyuz gerçekten?

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@I am the Uptown R.

foto atabilirim ben tüm adalara gittim sedef adası dahil yol bisikleti ile girmediğim ada kalmadı kimsede bir evrak vs sormadı soramazda faturayı çıkarır gösteririm :D

güncellicem mesajı...

sedef büyük ada karışık daha çok foto varda atmayayım :D

@mehmet haliç

yanlış bilgi vermeyin şehir hatları vapurları bisiklete ücret almıyor

özel motorlar alıyor bisiklete ücret

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@mehmet haliç

bostancıdan sabah kalkan vapur var tüm adaları dolaşıyor ücret almıyor bisiklete dönüşte akşam yine bostancıya var vapur

özel motorlar sürekli var evet onlar ücret alıyor bisiklete

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
@I am the Uptown R.

Yol bisikleti konusunda bu video yardımcı olur diye düşünüyorum ama diğer soru hakkında bir fikrim yok.

@Cem Ç

Ben bir gün içerisinde sırasıyla Büyükada - Heybeliada - Burgazadası - Kınalıada ada turu yapmak istiyorum. Beşiktaş'tan geçeceğim ve Beşiktaş'tan bütün adalara ulaşım var ama acaba adaların hepsinin birbiri ile ulaşımı var mı? Yani adadan adaya ulaşım var mı?

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@Ilter Elmas

var yalnız ne yaparsanız yapın haftasonu gitmeyin bisiklete binmeyi bırakın yuremek bile zor oluyor haftasonu

hafta içide büyük ada turist dolu ben yağmurlu bir günde gittim ve hafta içiydi yinede kalabalıktı buyuk ada

• Beğen
Tepkiler: Ilter Elmas

shereboy

Üye
Tepki
54
İsim
Tolga S
Bisiklet
Cube
Buyukada'da yasiyorum, Bostancidan kalkan vapur bisiklete ucret almiyor, motorlar 1 ekstra bilet kesiyor. Hsonu cok kalabalik, acemi surucu dolu hic gelmeyin daha iyi. Hafta ici erken saatte gelip birkac tur yapilip donulebilir. Motorlar sabah 7 de basliyor. Avatarimdaki sekilde yaptigim rota bilgilerini ekliyorum, buyuk (15km) veya kucuk (12km) tur yapabilirsiniz.

IMG_3617.jpg IMG_3618.jpg

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
@Cem Ç Haftasonu gitmek bence de hiç mantıklı değil. Kalabalıkta rahat sürülmez.