Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

bursalılardan yardım

B

BF Okuru

Misafir
selam arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum.Ve kendime bir bisiklet almayı düşünüyorum.500-550 ytl arasında bütçem var.ben bursa da oturduğum için sürekli uludağda gezilere gidiyoruz .sürekli parkur ve bozuk yollarda kullanmak için bir bisiklet önerirseniz çok memnun olucam.teşekkürler.

Scudo
selam :) bu isi daha ehlilere birakacagim ama sunu soylemeden de gecmeyecegim :D

bir cok yerde simdi Treklerde kampanya var.. bende 3700 var daha 1 yasini doldurmadi, genelde agir bir bisiklet ancak zaman icerisinde modifiye edip gelistirebilirsin. senin butcene de uyuyor sanirim, ama hazir kampanya var iken 3700 yerine 3900 alirim dersen hic durma :)

bir de illa sifir istemiyorsan, ve acelen yoksa buradaki ikinci el satiliklari da inceleyebilirsin. bazen magazalarda bulabileceginden daha iyi bisikletler, daha iyi fiyat araliklarinda cikiveriyor karsina :)

iyi sanslar!

mesajın için teşekkürler ama trek marka bisikletler kaliteli mi ve onları bursada nerde bulabilirim.

verdiğiniz adreslere baktım ama biraz pahalı geldi.bunun dışında kron yada salcanolardan önerebileceğiniz modeller var mı yardımcı olursanız çok memnun olurum..şimdiden size gerçekten çok teşekürler...ama trekler çok güzelmiş özellik bakımından..ve köklü bi marka galba..

Back