Bursa'da nereden bisiklet alabilirim?

Scudo

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.984
Bisiklet
Kron
Mustafa ben gece calıstıgım ıcın gezme gorme bakma ıslerını gunduz yapabılıyorum.Beraber gezelım bakalım ısterdım ama senın cıktıgın saatlerde normalde ben evde ıse gıtme hazırlıkları falan yapıyorum.Ben sabah cıkarım buyuk ıhtımalle,aksam 6 da ısbası

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@Barış TURAN

siz gezin sonra buraya yazın olmazmı nereden Alınır nerden alınmaz bizim içinde seçenekler daralmış olur belki tabi isterseniz

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.984
Bisiklet
Kron
Ben hem bahsı gecen mekanları gormek ıcın hem de ıhtıyacım olan bır ıkı kalem malzemenın(bagaj,heybe kıslık dıs lastık gıbı) fıyatlarını degerlendırmek ıcın dusunuyorum boyle bır sehır gezısı.bakalım uykuya yenık dusup sızmazsam cıkarım

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
benim söylediğim yer yeni açıldı ve şuan için sadece xlc markasının neredeyse tüm ürünlerini getirmişler ,karşılaştırma yapayım bir fikir edinirsiniz ,aynı elcik bursadaki tanınmış bisikletçide 15 tl söylediğim yerde 8,90 tl

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@alperen_69

bugün mesai kalıyorum yani 19 işten çıkıyorum olsun saatten sonra gidilmez oralara kapanır her yer yarına kaldı artık ama söylenen her yeri not alıyorum hepsine gitmeye çalışacam

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
malzeme işini hallettim şen bisikleti buldum gazcilar caddesinde dış lastik aldım 50 tl ye 1.5 iki adet lastik oldukça kaliteli basıncı 80 psi bisikletin üzerindeki lastiklerden daha iyi başka yerden kilit ve yama takımı aldım geri kalan malzemeleri alacak yer bulamadım aydın bisiklete girdim zor kaçtım one pahalılık öyle geri kalan malzemeyi abim gönderecek cuma günü istanbuldan aramama gerek kalmadı orda daha ucuz iç lastik burda 7,8 tl orda 4

Mustafa Güldal

Aktif Üye
Tepki
45
Arkadaşlar bisikletimi hayırlısıyla aldım ve çok da para verdik. Adam gibi,işine sadık,başından savmıyacak abimiz hangi serviste vardır ? Aydın bisiklet ve bike house var Bursa'da.

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
yavuz bike shop'un adresini verebilir misin ?