Bursa'da bol çeşit aksesuar bulabileceğim bisikletçi?

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@alperen_69

Presta sıboplu lastıgı sısıremeyecegını soyleyen sen bısıklet gazcıların gırısınde bırkac sokak ılerde sag arada,dıgerı gazcıların sonuna dogru solda yol ustunde.Boyle bısıkletcılerın oldugunu bılmek,karne hedıyesı olarak ogluna kızına bısıklet hedıye eden babaların sınırlı butcesını dusununce vah kı vah dedırttırıyor.Ayrıca benım dusuncem,bısıkletten,parcalardan anlayan adamı da hıc sevmıyor bu tıpler.

Scudo

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Barış TURAN

sevmezler. çünkü üç kuruşluk malı, beş kuruşa satamayacaklarını anlıyorlar. aynı şey daha çok bilgisayarcılarda başıma geliyor. parçayı beğeniyorum. sormaya gidiyorum. zaten üçkağıtçı tipler kendini belli ediyor. o yok ama şunu vereyim, daha iyidir. farketmezsin vs laflarını çok duyuyorum :) ama adam gibi esnaf da seni dinliyor. yardımcı olmaya çalışıyor. yoksa elinde al bunu demiyor, sipariş verip getirtiyor.

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
@Barış TURAN

yapma ya şen bisiklet irfan abi o kadar düştümü 15 sene önce dükkanının önü bursanın en iyi bisikletlileri ile doluydu ,üzüldüm

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
aktif pedal baktım. ama pahalı geldi. zaten sitesine bir iki girmişliğim var. çıkmam da bir oldu desem yalan olmaz :)

• Beğen
Tepkiler: Yalnız Pedal
Tepki
11
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bike Hause
Esentepe kavşağı, Hürriyet caddesi girişinde

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@Cemali Avcı

Öyle yerler bize göre değil ürünleri ni ithal diyerek dolar Euro üzerinden satıp milleti sömürüyorlar aktif pedal, Bike hause, ve aydın bisiklet, adamlar dolar düşükken alıyor ürünü dolar yukselse bile o günkü dolar üzerinden veriyorlar bi ara sele lazım oldu iyi silikonlu bişey Bike hause gittim kalmadı dedi aktif pedala gittim fiyatları görünce aklım çıktı abimin istanbulda 25 tl ye bulduğu jel kılıfları bunlar 30 Euro dan satıyor sele fiyatları desen akıl alır gibi değil o kadar yolu boşuna gittim en sonunda abim sele Royal marka bir sele yi istanbuldan 55 tl ye aldım aydın bisiklete hiç gitmedim zaten biliyorum ne olduğunu. Nette Erdoğan bisiklet var orda yaklasik 110 tl olan Sportourer selenin aynısı bisikletcim de 86 tl.
1.50 " dış lastikleri şen bisiklet ten aldım biraz pahalı ama diğerleri yiyeceğine şen yesin. Istanbul da kiler daha şanslı bizden orda çok bisilletci var ucuz pahali her şeyi ordan getirttim abime

serhat dura

Daimi Üye
Tepki
120
Bisiklet
Carraro
@Barış TURAN

devlet hastanesinin üst sokağında kalıyor orada kime sorsanız taif ederler... adres: ömerbey mahallesi şirin sokak no:8 ... buradan diğer bilgilerede ulaşabilirsiniz... (link)

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN