Bursa'da bisiklet grupları

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu konunun amacı Bursa içi anlık turlar ve hoş sohbetli bir ortam oluşmasıdır. Bu sayede Bursa'da ki pedal sever arkadaşlar tek bisiklet sürmek yerine daha rahat organize olabilirler, umarım amacına ulaşır. Bursa/Nilüfer'den herkese merhaba.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bende tatildeyim ama 23'ünde dönücem ondan sonra bir buluşma yapalım ne dersiniz?

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
İşten fırsat yok. Arada ancak işe gidebiliyorum.

BagginsV

Üye
Tepki
8
İsim
Salih ÇETİN
Bisiklet
Carraro
Uzun yıllar sonra bende heves ettim ve bisikletimi aldım. Bugün kurulumdan sonra mudanya-güzelyalı yapayım dedim ama hamlık başa bela (ya da popoya :D) Bende işten arta kalan zamanlarda akşam 11 ya da denk gelirse akşam 8-9 gibi çıkmayı planlıyorum Güzelyalı-Mudanya sahili arasında..

Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BagginsV @Oguzdc Mudanya-Güzelyalı sürekli gidip geldiğim bi rota fabrika arkası sahil yolundan devam ediyorum genelde, henüz ben de topluluğa aktif olarak katılamadım.Havaların ısınması ile akşam 6 gibi çıkmaya başladım, umarım denk geliriz birgün.İyi pedallar.:)

BagginsV

Üye
Tepki
8
İsim
Salih ÇETİN
Bisiklet
Carraro
@Ceyhun Özkan
Teşekkür ederim. Hem kilo verme çabası hemde kondisyon kazanmak için başladım zaten. Çocukluktan beri hevesliydim şimdi kısmet oldu. Umarım karşılaşırız. Size de iyi pedallamalar :)

• Beğen
Tepkiler: Ceyhun Özkan
Tepki
157
İsim
Cengizhan TOPCUOĞLU
Bisiklet
Salcano
Isterseniz bizim bursa içi whatsapp grubumuz var etkinliklerde flan haberleşicez numaranizi verin ekliyeyim sizide

• Beğen
Tepkiler: mete kemal
Tepki
5
İsim
Hüseyin Kılıçlıoğlu
Bisiklet
Kron
Merhabalar bende foruma yeni katıldım. Doğanbey tarafında oturuyorum. Geçen Cumartesi Mudanya yapıp geri geldim. Beraber pedallarsak daha eğlenceli olur diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Oguzdc

Üye
Tepki
15
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Ümit
Mudanya-Güzelyalı arasında pedallayan dostlar var mıdır?

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Rewolters