Bursa Yol Bisiklet Grubu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bursa'da yol bisikletlerinin bir türlü bir araya toplanıp güzel bir tur yapamadığına kanaat getirerekten, haftalardır düşündüğüm grubu açmaya karar verdim, amacımız çıtır performans turları yapıp kaynaşmak.

İlgilenen tüm arkadaş, abilerimi beklerim.

(link)

https://i.hizliresim.com/aMBvVO.jpg

Scudo

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Bisiklet sporu ve özellikle güzel Bursa'mız için yapılan girişim ve etkinlikler bizleri çok mutlu ediyor.İnşaAllah en kısa sürede topluluk oluşturursunuz.

• Beğen
Tepkiler: rasim 1071
Tepki
9
İsim
Furkan TUNA
Bisiklet
Mosso
Bursa ile ilgili tüm konulara cevap yazdım bunda yazayım :D Bursa/Osmangazi'deyim. Hafta sonu düzenlenecek turlara(yaz tatilinde hafta içi de olur) seve seve katılırım ancak yol yerine tur bisikletim var sıkıntı olmaz demi?

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
Anaa konu varmis :) yazin kismetse yalova o.gazi mudanya yapip ertesi gun uludag seferi yapmayi planliyorum. Denk getirebilirsem kendimide deneme amacli iznik triatlonuna katilacagim o sirada. Zamani gelince yine buradan birileri eslik eder sanirim. :)

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

SeD4T

Üye
Tepki
2
İsim
Sedat AŞAR
Merhaba arkadaşlar grubunuza yeni katıldım. Bir süredir yol bisikleti almayı düşünüyorum ama kalite kadro donanım acısından pek bir bilgim yok 2. el yol bisikleti buldum yarın kısmetse görmeye gidicem marka : lapierre Sensium 100 carbon full Tiagra sizce performans olarak nasıldır

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Güncel Bursa bisiklet başlığı:

(link)

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
Selamlar, Bursa Nilüfer tarafında oturuyorum. Haftaici akşamları süren yol bisikleti grupları var mı? İstanbuldan taşındım. Burada yeniyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim