Bulgaristanda bisiklet sürme(zvezdel-karamfil)

murat serbet

Forum Demirbaşı
Tepki
1.449
Bisiklet
b'Twin
@Ozan Güneri Ozan Bey merhaba, Krumovgrad bizim dedelerin göçtüğü yer. Video için teşekkürler. Ayrıca hiç merak etmeyin burada da virajı dönünce hayvanlar çıkabiliyor :)

• Beğen
Tepkiler: Ozan Güneri
Scudo

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Güzel paylaşımlar. Pedalınıza sağlık :) Benim de dedelerim Rusçuklu. İmkan bulabilirsem ben de en kısa zamanda oraya taşınmayı istiyorum.

• Beğen

mhd

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@Ozan Güneri

Merhaba Ozan Bey,

Güzel videolarınız için çok teşekkürler. Yeşili ve oksijeni bol bir yerde yaşıyorsunuz. Çok şanslısınız. Benim de baba tarafım Rusçuk - Ziştovi'li (Romanya sınırı). Daha önceki yıllarda araba ile en az on dafa Bulgaristan dan geçtim. Dereköy - Burgaz - Varna yolu, doğa açısından çok harika bir rota. Yollar çok virajlı ama seyiri mükemmel. Ben de sizin ve diğer arkadaşlar gibi ailemle birlikte orada yaşamak isterim.

Size Bulgaristanda mutlu, sağlıklı ve keyifli yıllar dilerim. İstanbul'a gelip vaktiniz olursa sizinle sohbet etmek isterim.

Saygılarımla...

• Beğen

Bisiklet sever 93

Pejocu genç :-)
Tepki
513
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bulgaristan çok güzel ülke birde ekonomisi biraz daha güzel olsa harika olur ama sonuçta çok küçük bir ülke pekte şaşırmamak lağzım ama yolları olsun dağları olsun manzarası olsun çok güzel bir coğrafi yapıya sahip :)

• Beğen

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@murat serbet
Beklerim buralara.
@Ilter Elmas
İnşallah istediğinizi en kısa sürede başarısınız.
@mhd
İstanbula bu aralar 1-2 günlüğüne gelebiliyorum .Hafta sonu seçim için geldik.En kısa sürede görüşebiliriz inşallah.
@Bisiklet sever 93
Valla para birimi bizden iyi 1 leva 3 lira hemen hemen.

• Beğen
Tepkiler: Ilter Elmas