bulaşık makinası tavsiye

ms92

Aktif Üye
Tepki
20
iyi günler forumdaşlar
Bulaşık makinası tavsiyelerinizi bekliyorum.Marka/model/satıcı/kampanya her konuda olabilir.
Ölçütlerim: 1000 liraya kadar fiyat,sağlamlık,fiyat/performans,temizlik,su/elektrik sarfiyatı.
şimdiden teşekkürler

Scudo

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
2 Programlı herhangi bir makina. Bende ALTUS var. 13 yıldır hiçbir sıkıntısı olmadı.

• Beğen
Tepkiler: ms92

ms92

Aktif Üye
Tepki
20
vestel hakkında ne düşünüyorsunuz

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Markayı bilmem ama makineyi alırken iç aksamına dikkat edin. Raflar hariç filtre kısmının bulunduğu alan metal olmalı. Makine boş olarak içine baktığınız da raflar dışında plastik parçaları olmamalı. İç zemini mutlaka tamamen metal olmalı.

• Beğen

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
evet söylemeyi ben de unuttum, makinenin ici plastik olanlar var. onlar koku yapiyor. metal olanlari tercih edin

• Beğen

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
Arçelik 6231 aldım. Yeterli olduğunu söyleyebilirim.

Alınacak makinanın iç kısmının metal olunması gerektiği uyarısını dikkate alın. Tabi fiyatı arttıracağını da..

• Beğen

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
miele bu işin uzmani ama fiyatlari astronomik. ha makineleri servis yüzü görmeden en az 20 ila 30 yıl çalışıyor deniyor. bosch un ucuz modelleri 1300 liranin alrindaki modelleri Turkiyede üretiliyor ve plastik ic yapısı. ben 6231 arceligi mediamarkt internet sitesinden 600 liradan ucuza 3-4 ay kadar evvel aldim. arcelik bayiinde en son nakit 720 liŕa olur demişlerdi

• Beğen

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Enteresan !?!?!
Bende pek cok seyi merak ediyorum ve almak istiyorum, fikir edinmek istiyorum...
Bisikletle, bisiklet turu ile, bisiklet guvenlik giyim goruntuleme vb. ekipmanı ile, bisiklet iceren veya bisiklete bagdastirilabilecek herhangi birsyele uzaktan yakindan alakasi yok ama buradan sorsam mi?

pacman

Üye
Tepki
39
İsim
Mahmut Çığşar
İnsan varligindan rahatsiz oldugu konuya neden dahil olur? Bisiklet, camasir makinasi, havlu, hali, parfum, ayakkabi vb. tavsiye istemeler. Bunlarin geneline yardim istemek denir. Siradan bir uye olarak sahsi fikrim konunun baltalanmamasi icin yeni konu acmaniz daha uygun olur. Bence buradan sormayin.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Samsung kullanıyorum ve idare ediyor. Memnunum diyebilirim. Yalnız Türkiye'deki birçok bölgedeki sular aşırı derecede kireçli. Hiçbir bulaşık makinesinin tam performansla çalıştığını düşünmüyorum. Aynı performansta uzun süre devam etmediklerini de biliyorum makinelerin sudan dolayı. Serviste çalışan bir arkadaşımla uzun süre konuşmuştuk bu konuyu. Çok fazla para vermemekte fayda var. 1000 veya maksimum 1200 TL verilmeli.

Mehmet Can K.

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Mehmet
Bisiklet
b'Twin
Şaka sandım ciddiymiş :D :D Nede olsa serbest kürsü her türlü konu tartışılır tabi :)

ms92

Aktif Üye
Tepki
20
Tavsiyesi olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum çok az bilgim olan bir konuda ilk düşündüğüm gibi karar verseydim ne kadar hatalı olacağını anladım.olumsuz eleştiri getiren arkadaşlar için de şunu paylaşmak isterim burası konu dışı bölüm bir bisikletçi olarak bisikletçilerin bir arada olduğu bir ortamda sadece bisiklet konuşmak zorunda olmadığımızı saygı değer kurucularımız düşünmüşler ki bu ve benzeri bölümler açmışlar.Hayatın her alanında birbirimizin tecrübe ve bilgilerinden faydalanmamız gayet mantıklı diye düşünüyorum
bence artık bu konu gündemden düşmeli :)