Bugün hangi filmi izledin?

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
@Muhammet Ali Bulut uzakdoğu sinemasını özellikle kore filmlerini tavsiye ederim.. hangi film olursa olsun, kore sinemasına ait ne bulursan izle.. hollywood bile korelilerin filmlerini yeniden çekip tüm dünyaya satıyor

• Beğen
Tepkiler: hogutmen
Scudo

ALİ@

Tech Support Technician
Tepki
163
İsim
Ali
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu gün San Andreas filmini izledim :)

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron

Buhar çocuk-Steam boy(anime)

(link)

Alternatif bir gerçeklikte, Dünya, farklı bir teknolojik gelişim süreci sonucunda temelleri buhar teknolojisine dayalı askeri, jeopolitik ve sosyal yapılanmalara sahne olmuştur. 19. yüzyılın sonlarında Birleşik Krallık'ta yaşamakta olan dahi mucit Ray Steam, dedesi ve babası gibi, buhar gücü ile çalışan mekanik harikalara imza atmaktadır. Ancak, Ray'in dedesi Lloyd ile birlikte sürdürdüğü mütevazi yaşamı eline geçen tuhaf bir metal top ile alt üst olur. Tüm ulusa yetecek derecede yüksek bir enerji kapasitesine sahip bu buhar topu çoktan farklı güç gruplarının ilgisini çekmiştir. Kendisini bir anda buhar topunu elde etmek isteyen farklı çıkar gruplarının ideolojileri ve planlarının arasında bulan Ray bir yandan da ailesindeki iç hesaplaşmalarla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

ömermurat131

Forum Demirbaşı
Tepki
826
Bisiklet
Diğer
(link)
Çok beğendim filmi,çok..Film bir evde geçiyor..Filmin başından itibaren gerilimi hissediyorsunuz..Filmin yönetmeni,müzikleri,oyuncuları,konusu herşeyi çok iyi..Özellikle Audrey Hepburn şov yapmış..Böyle bir oyunculuk yok..Bu nasıl bir insan böyle?!Muhteşem..Ayakta alkışlıyorum kendisini..Filmin sonlarında tüylerim diken diken oldu..Korkudan değil,muhteşem bir film seyretmenin keyfinden..10/9

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Dostlar bugün çok sevdiğim bir dostumun (sizden iyi olmasın) projesini paylaşmak isterim.

(link)

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.870
İsim
Hakan Engin
The Dawn Wall adında belgesel bir film.
Ünlü bir kaya tırmanışçısının hikayesi ve Amerika'daki Yosemite milli parkında bulunan , tırmanılması neredeyse imkansız olan El Capitan adlı kayaya tırmanış sürecini konu alıyor. Ben beğendim, sıkılmadan seyrettiriyor. Bu tip konulara ilginiz varsa mutlaka izleyin :
(link)

asibol

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
war_ALL
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sabah kahvaltı yaparken (link) 'ın ilk bölümünü izledim.

Bunu izleyince, sanki F1 Netflix ile anlaşılmış ve sezon, yapımcının istediği şekilde gelişiyor gibi geldi.
Mesela 2018 sezonun ilk yarışında Haas mekanikerlerinin lastik değiştirirken yaptığı hatalar ile iki sürücünün de yarış dışı kalması o zaman bana çok garip ve komik gelmişti. Bölümü izleyince "ulen acaba kurmaca mıydı?" diye sordum kendime. Haas için yarış bitince Takım Direktörünün "iki tane palyaço ile uğraşıyorum burada" (mekanikerler için diyor ve netflix kamerası önünde) demesi, mekanikere netflix önünde fırça atması, mekanikerin iki büklüm özür dilemesi. Böyle şeyler hep filmlerde olur. ?
Başka bir senaryo da D.Ricciardo'nun annesi ve babasının yarış sırasındaki heyecanları ve kamera önünde küfürleri, adeta rol yapmaları vs. vs.

Bu filmin amacı düşen F1 reytingleri yüzünden olabilir mi acaba?
Oldu olacak ROK, Sinan Engin, A.Çakar üçlüsü de katsın. Hooooaaayydaaa!!!

2. bölümün 5 dakikasına baktım. Carlos Sainz Jr. 'ın küçükken babasından çok F.Alonso hayranı olması ve büyüyünce takım arkadaşı olmaları teması ile başladı.

Kalan bölümleri de merak ediyorum şimdi bakalım....

gravel06

Aktif Üye
Tepki
263
İsim
Erman
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
İkarus (link)

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.183
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sabah kahvaltı yaparken (link) 'ın ilk bölümünü izledim.

Bunu izleyince, sanki F1 Netflix ile anlaşılmış ve sezon, yapımcının istediği şekilde gelişiyor gibi geldi.
Mesela 2018 sezonun ilk yarışında Haas mekanikerlerinin lastik değiştirirken yaptığı hatalar ile iki sürücünün de yarış dışı kalması o zaman bana çok garip ve komik gelmişti. Bölümü izleyince "ulen acaba kurmaca mıydı?" diye sordum kendime. Haas için yarış bitince Takım Direktörünün "iki tane palyaço ile uğraşıyorum burada" (mekanikerler için diyor ve netflix kamerası önünde) demesi, mekanikere netflix önünde fırça atması, mekanikerin iki büklüm özür dilemesi. Böyle şeyler hep filmlerde olur. ?
Başka bir senaryo da D.Ricciardo'nun annesi ve babasının yarış sırasındaki heyecanları ve kamera önünde küfürleri, adeta rol yapmaları vs. vs.

Bu filmin amacı düşen F1 reytingleri yüzünden olabilir mi acaba?
Oldu olacak ROK, Sinan Engin, A.Çakar üçlüsü de katsın. Hooooaaayydaaa!!!

2. bölümün 5 dakikasına baktım. Carlos Sainz Jr. 'ın küçükken babasından çok F.Alonso hayranı olması ve büyüyünce takım arkadaşı olmaları teması ile başladı.

Kalan bölümleri de merak ediyorum şimdi bakalım....
Ciddi kolpalıklar var hocam o seride :D Hatta farklı yarışlardan görüntüleri, sesleri , olayları vb. şeyleri o yarışta olmuş gibi montajlamışlar, yarış içerisinde zaman örgüsü yok yarışın ortasında olan bir olayı gösterip sonra başına vs. dönebiliyor ama ortasını anlatıyormuş gibi yapıyor. Kısacası baya sağlam kurgu - montaj yapıyorlar o tür bölümler olsun diye. Takımların zerre umurunda değil neşlfişçiler...

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu zamana kadar izlememekte inat etmiştim. Daha fazla dayanadım. Sonunda Gotfather'ı izledim. Güzel bir filmmiş yahu (puanı da çok düşüktü zaten). Yarın da ikinci filmini izleriz artık 😁

• Beğen
  • İnanılmaz
Tepkiler: suyunsesi ve enzo

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.232
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Platform... Toplumsal kast sisteminin ne kadar katı olduğunu açık seçik önümüze koyan, değişimin küçük bir kıvılcımla kötü giden bütün sistemi alt edebileceğini gösteren, vahşet görsellerini bu sistemin ne kadar cani olduğunu bilerek izlediğinizde anlam kazandığını gösteren, ödüllü filmlerden.. Tavsiye ederim..

OmegA

Merida Sevdalısı... 💚
Tepki
282
İsim
Eralp Melendizli
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti