Bu zamanda bisiklet alınır mı ?

ali baykal

Üye
Tepki
70
Bisiklet
Fuji
@maboc
öncelikle profil fotoğrafını değiştirip evdekileri kısmen rahatlatabilirsin:)

Scudo

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet alınacak en karlı zaman bu zamanlar hatta geçti bile. 2016 modeller daha düşük donanım ve daha pahalı olacak.

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Bende yeni modeller geldiğinde Mosso 735TCA Tiagra 4700 almayı düşünüyorum. Geçen yıl 730TCA tiagra 2200tl iken bu sene (link) 3000tl görünüyor. Bakalım sundu'ya geldiğinde fiyatlar ne olacak...

2015 730 TCA Tiagra 4600
(link)

2016 735 TCA Tiagra 4700
(link)

Sizce fiyat farkının nedeni grupset, sele borusu, gidon'daki farklılıktan mı kaynaklanıyor? Yoksa gözden kaçırdığım başka bir nokta mı var ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Murat Cömez eve lazım olan sey camiye haramdır diye bir laf vardır bizimkilerde lazım olan seyleri aldırmanın peşindeler evde keski bisiklet var onarım yapılması lazım yeni bisiklet alsam daha iyi oldugunu düşündüm de evdekiler mani oluyor kredi kartı kullanmadıgım için de alamıyorum birde o var tabi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Genelde yaz ve bahar dönemi popüler olan ekipmanları kışın en soğuk günlerinde almak bana hep daha doğru gelmiştir. :) En son 1.250.Euro Liste Fiyatı olan Bisikleti 2 hafta önce 830.Euro ya aldım. (Dahon MU SL)

Kolaylıklar dilerim...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ahmetgitar

Bu uygulamanın bekar olmakla bir ilgisi yok :D

Bekarlık dönemimde benim de baba fiyatım hep ayrı olmuştu. Bir de dikkat çekmeyecek (bisiklette bu olmaz) yeni alımları bir iki gün araba bagajında gezdirip, genelde şafak operasyonları ile herkes uyurken eve sokardım. :D:D

Evlendikten sonrada durum çok farklı olmuyor :D