bu yol bisikleti nasıl

rcw

Üye
Tepki
7
merhaba bir yol biskleti almaya karar verdim ama bisikletlerden pek anlamıyorum bi model buldum (link) bunun hakkında beni bilgilendirirseniz ayrıca daha uygun fiyata başka alternatifler varmı varsa bana aktarırsanız çok sevinirim.
simdiden teşekkürler.:)

Scudo

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
@rcw

Kargo bedavaysa iyi yoksa aynı fiyata aynı ayarda bisikletler Tr de de var.Bunun Gümrük Vergisi de olur.

rcw

Üye
Tepki
7
peki ben en uygun nereden bu biskleti yada bi başkasını edinebilirim birde sence bu tip bir biskletmi yoksa ince tekerli bir şehir içi bisikleti mi alsam daha iyi olur cevabı için teşekkürler

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Sadece asfaltta kullanacaksan ve yarışmayı düşünüyorsan bu bisiklet iyi ama asfalttan çıkarım patikada da binerim az da olsa, diyorsan şehir bisikleti daha uygun olabilir. Forumdaki bisiklet dükkanlarına bakabilirsin.

rcw

Üye
Tepki
7
ya aslında ben kürekciyim biraz ulaşım birazda antrenman olsun diye alıyorum yarışmak felan birden bilmiyorum okadar kolaymı ilerde fikrim değişebilir ,bide pendikte bir biskletciye sordum adam 400 500 e yarış biskleti getiririm dedi iyi olduğunu felan söylüyo bu fiyata harbiden iyi olurmu ? teşekkürler

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
ha yarısmak ıstıyorum dersen ıs degısır o zaman.kompenent olarak mınımum 105 malzemelı bır pislet olmalı ve gırıs olarak pedal dahıl 9 kılonun altında olan bır pislet almalısın ve gobekler cok muhım tabıkı ne kadar ıyı akarsa o kadar hızlı gıdersın sen seceneklerını say bız ona gore yonlendırelım senı derım ayrıca yarısmak gercekten kolay sadece antrenman yapman yeterlı

rcw

Üye
Tepki
7
çok saol ben zaten hergün antrenman yapıyorum dediklerini bidüşüncem.teşekkür ederim

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
selam . daha önce uzun süreli bisiklet kullanmadıysan yarış bisikleti şehir içi için biraz rahatsız edebilir bir çok sebebi var ince tekerli oluşu dengede problem yaratabilir eğer uzun antremanlar düşünüyorsan o ayrı tabi bence city bike tarzı birşey yada başlangıç için mtb tavsiye ederim. bence direk yarış bisikletinden başlaman pişmanlık yaratabilir ortalama birşey bile oldukça pahalıdır 400-500 e yarış bisikleti yok . gidonu eğri her bisikleti yarış bisikleti diye satıyorlar dikkat et.bence 2. el linkini takip et

rcw

Üye
Tepki
7
doğru söylüyosun,kazıklanabilirim.ben dasha önce 5 yıl yarış biskleti kullandım dierinden daha zevkli olduğunu düşündüğüm içnde biraz istiyorum bide city bike ne önerirsin link atarsan sevinirim

rcw

Üye
Tepki
7
(link)
(link)
(link)
toplamayı becerebilirsem kadro
(link)

(link)
(link)
(link)
ben forumdan bikaç bisiklet buldum 2. el ama anlamıyorum bana yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
@rcw

Arkadaşlar gerekli açıklamaları yazmış gerçi ama bende bir ekleme yapayım;

Herkesin dediğine inanma ben kendi yol makinamın çoğu parçasını arkadaşlarımdan almama rağmen 700$ civarı para harcadım!Üstünde de 105 üzerinde bir komponent yok! 400-500 garip bir rakam!:eek:

rcw

Üye
Tepki
7
doğru söylüyosun bende zaten 2. el bisikletlere bakmaya başladım

rcw

Üye
Tepki
7
ben forumdan bikaç bisiklet buldum 2. el ama anlamıyorum bana yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

(link)
(link)
(link)
toplamayı becerebilirsem kadro
(link)

(link)
(link)
(link)

2. el bir bisiklete nekadar vermeliyim?
lütfen biri bana yardım etsin

rcw

Üye
Tepki
7
cannonfire arkadaşım 2. el ilanlarında galiba bi yol bisikleti satıyosun tam okuyamadım ama hala satılmadıysa beni bilgilendirebilirmisin almayı düşünüyorum lütfen cevap at, teşekkürler.