bu ucube de benim

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
bunlara gerek yok alın şundan bir adet binin

(link). sahibinden. com/ilan/vasita-motosiklet-peugeot-ninja-103-250-liraya-mobilet-plakali-ruhsatli-29209909/detay?keyword=mobilet

http://img443.imageshack.us/img443/5869/292099093f9.jpg

Scudo
Tepki
31
Yapmaktan zevk aldığın şeyi "sana zarar vermediği sürece" kim ne derse desin yapmalısın!
Zaten yapmışsın da...
Ben beğenmedim ama kimin umrunda...
Sağlıkla kal...

şener incesu

Aktif Üye
Tepki
30
bir yerde e bike için anlamam ama sölim yinede akü bağlantısının yıldız üçgen yapıldığında gücün arttığını okumuştum. denemekte fayda olabilir nası oluyo derseniz bilmiyorum ama. elinize emeğinize sağlık....

saygılar

ayhan b

Aktif Üye
Tepki
61
@hasan kolbaşı

bencede harika olmus ,önemli olan görunum diil, calişması estetik olarak mutlaka bı seyler dusunule bilir mesela motoru ve aküleri çatını üstüne koymak yerıne selenın arkasına bı sepetlik yerleştirip hepsini topluca orayada koyula bilirdi yanı ben olsam bunu denerdım ama bence yınede harika bi çalışma olsum ellerine sağlık, bide frene basıldığında eektırk motoru devren cıkıor yazmısınsın sanırım, mesela onun yerınede frene basıldıgında hareket veren motor sarj motoruna donusturulup frenleme esnasındakı kaybolan enerjıyı sarj motoru işlevı gören elektrık motoruyla aküyu yıne sarz ede bilirsinde,bunun için tek yön elektrık anahtarları mevcut, tekrarda ellerıne sağlık,

byyurt

Aktif Üye
Tepki
134
bence bisikletin ruhuna aykırı

pedal çevirmiyorsam ne anladım ben o işten

hiç tutmadım ben

he ayrıca bir motor al bin o başka bir zevk

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
Rüyalarımdaki beyaz atlı 2 tekerli prens:eek: bu olsa gerek.baya dikkat çekiyor sanırım elinize sağlık güzel çalışma ii forumlar

Tepki
9
çok güzel yaa ucube falan değil bu el emeği eger gerçekten sen yaptıysan kendini geliştir bence daha güzel görüntü yakalarsın başarılar!