Bu parçayı nerde yaptırabilirim? (tavsiyeleriniz)

E.İÇLİ

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar bu parçadan 2 adet yaptırmak istiyorum alt ve üst takım olarak tavsiye edeceğiniz fiyatta coşmıcak biyer varmıdır ? Teşekkürler

https://i.hizliresim.com/JYEoBY.jpg

Scudo

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
Eğer tam ölçülerini bulabilirseniz, ya da ölçüp çizebilirseniz, sanayide rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Hazır almak isterseniz eğer:

(link)
(link)

E.İÇLİ

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Scott
@Eren D.

ölçüleri var elimde gerekirse teknik resminide çizerim izmit sanayide bi arkadaşımdan fiyat aldım tanesine 450 çift olarak 900TL fiyat verdiler,200 daha koyar rockshox boxxer alırım zaten :acpsnr::)

hazırlarına gelirsek rockshox boxxer'ın ölçüleri uyuşmuyuro bendekinin bacakları 38mm,marzocchiye baktım bacak ölçüleri onunda 38mm ama ondada bacak aralığı daha genişti
oyüzden yaptırmanın peşine düştüm.

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.749
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Tanesi 450, çifti 900 TL mi?!! Neyin kafasındaymış acaba o fiyatı veren arkadaş? Titanyumdan mı işleyecek yoksa?

Çelik isterseniz lazerde, alüminyum isterseniz su jetinde veya cnc'de doludan işleme yaparak rahatlıkla işlenebilecek hepi topu yarım günlük iş.

Teknik resmi olduktan sonra en kaba 400 liraya ikisini yaptırırsınız. Biraz adetli olsa tanesi 150 TL'ye iner.

E.İÇLİ

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Scott
@Sadettin Z.

Kesinlike doğru söylüyorsunuz normalde fiyatının o rakamlarda olması gerekiyor bide 6061 alü o fiyatı verdi,bende titanyumdan yapıcak zannettim :)
bana fiyatta bombardıman yapmıcak bir işletme lazım.

gokhankoc

Aktif Üye
Tepki
469
İsim
Gökhan Koç
Bisiklet
Specialized
Malzeme bilgisi (6061 Al?) ve teknik resmi elektronik olarak gönderirseniz bir fiyat çıkartabilirim.

• Beğen
Tepkiler: pandelis

E.İÇLİ

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Scott
@gokhankoc malzeme 6061 aluminyum teknik resmini kagida cizebilirim cad-cam cizmeyi bilmiyorum olurmu

gokhankoc

Aktif Üye
Tepki
469
İsim
Gökhan Koç
Bisiklet
Specialized
Üretim için gerekli tüm ölçüleri mevcutsa teknik resim de olur tabi ki farketmez.