Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

bu paraya bunlar edermi?

superonlayn

Daimi Üye
Tepki
50
aşagıda özelliklerini saydıgım bisiklet 767 ytl. bu paraya bu bisiklet çok fazla degilmi? salcano dag bisikleti 26 jant.. 26 downhill MTB..shimano acera-altus 24 vites..26 18,5 alüminyum downhill amortisörlü kadro..aliminyum downhill amortisörlü maşa..ahead aliminyum bogaz..ön fren:mekanik disk arka fren:V-brake...... diger bisiklet ise iki milyar 100 milyon türk lirası...onunda özelliklerini aşagıda veriyorum...salcano ng 020 26" dag bisikleti.. shimano LX 27 vites..26"19"7005 aliminyum amortisörlü kadro..RST chamber-X hidrolik kadro amortisörlü.. RST OMEGA SL-T5 kitlenebilir amortisörlü maşa..deore V-fren.. resimlerde var ama ben buraya ekleyemedim..nasıl ekleyecem bilen varsa bi zahmet..(görüntü için adres girin diyor..)

Scudo
Salcano'nun her ne kadar çok güzel modelleri olsa da modeller yükseldikçe fiyat katlanarak ve bana kalırsa da haketmeyeceği bir biçimde artıyor. Eğer yüksek fiyat aralığında bir bisiklet düşünüyorsanız Corratec kesinlikle önerebilirim çünkü fiyat/performansı yüksek bisikletler üretiyorlar. Tayfur'un da dediği gibi Super Bow Race modeli Axel EliteAir amortisörüyle (bu axel başka axel :) 2,6 kg çekmiyor çünkü havalı ve daha + özelliklere sahip) ve SRAM X.0 donanımı ile performansı yüksek bir bisiklet. Sram X.0 serisinin Shimano de XTR'a denk geldiğini düşünürsek bu fiyata XTR donanımlı bir bisiklete almak neredeyse imkansız. Bir de yeni model Kron'ları bekleyin derim. onlar da Fiyat/Performans oranında gayet iyi olacak gibi gözüküyorlar...

Foruma resim eklemek için BURADAN bilgi alabilirsiniz...

2100 ytl bisiklet için abartılı bir fiyat değil. ama bu bisiklet için fazla bir fiyattır.

salcano 'nun o DH'sine o kadar para verilmez yaa.. daha iii seçimler var biraz araştır derim

Arkadaşım "araba alma olayı" farklı bir boyut. Tofaş Şahin de araba Ferrari de.. Bu başka bir şey. 50 bin YTL ye motosiklet de var arabanın iyisi de.. 10 bin YTL'ye de bisiklet var bu arada.. Bunları aşalım artık lütfen..
2100 YTL LX li hidrolik arka amortisörlü bir bisiklet için anormal bir fiyat değil. Bu fiyata başka bisiklet alınır veya alınmaz o başka.. Bunun bir alt modeli bizde 1190.- YTL:
(link)için de uygun bir fiyat tabii ki..

Back