Bu paraya bu bisiklet alınır mı? Lütfen yardım...

Tepki
4
İsim
mehmet çapa
Bisiklet
Atala
Herkese merhaba. Yaklaşık 500 tl bisiklet için ayırdığım param var. Genellikle şehir içerisinde kullanacağım. İnternette yaptığım araştırmalarda bütçeme uygun pek bisiklet bulamadım. Kendime uygun gördüğüm fiyat aralığında Bisan calves gördüm. (link) Bisan için fabrikasının kapandığı söyleniyor. Bu konuda sıkıntı yaşar mıyım? Bu bisiklet bana problem çıkartır mı? Cevaplarınız benim için çok önemli. Cevaplarınızı bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Abdülhamit Topçu
Scudo

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Merhaba. Linkteki bisiklet fiyatına göre iyi denebilir. Bisanın fabrikasının kapandığı hakkında ise bilgim yok ama. Ben biraz daha bütçe arttırıp bu modeli öneririm. (link)

Tepki
4
İsim
mehmet çapa
Bisiklet
Atala
Bisan calves
https://sporcupazari.com/image/cache/data/bisan/bisan-calves-tur-bisikleti-turkuaz-240x200.jpg

Tepki
4
İsim
mehmet çapa
Bisiklet
Atala
Şuan için bütçe yükseltme şansım yok diğer arkadaşlarında yorumlarına göre kararı mı vereceğim

Sıfır almak istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Abdülhamit Topçu

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Kapanıp kapanmadığını ben de bilmiyorum fakat homofobik toplumumuzda uzun süre bile dayandı bu firma.Bu arada renkleri ve fiyatı oldukça iyiymiş.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@mehmetcapa95
Bence bir fiyat alın . İnternetteki fiyatlar çoğunlukla liste fiyatlarıdır. Konyada yk bisiklet var bildiğim .

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Bisan nın fabrikası izmirde, ve kapandığı doğrudur. Fakat bir süre sonra tekrar faliyete geçip yeni modellerini piyasaya sürmüştür. Eğer illa bu tarz bir bisiklet alacağım diyorsanız gayet güzel duruyor ama ben size şehir içinde çok rahat kullanabileceğiniz hemde yer sıkıntısı nı kolaylaştıran katlanır bisikletleri tavisiye ederim. Belirriğiniz fiyatta 2. el (neredeyse 0 denecek) çok az kullanılmış modeller sahibinden de denk geliyor. Ama hoşuna gittiyse gönül rahatlığı ile alırsın bir temiz kullandıktan sonra bir sıkıntı çıkmaz. Şuan baktım bisan sitesinde fiyatı 558 tl olarak verilmiş.

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
(link)

İşine yarar mı bir bak, pazarlık yapmayın demiş te sen yaparsın pazarlıksız olmaz :)

2. ilan bu
(link)

• Beğen
Tepkiler: Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar gereken cevabı vermişler. Bence de temiz ikinci el dek gelirse daha uygun olur diye düşünüyorum.

Tepki
4
İsim
mehmet çapa
Bisiklet
Atala
Yorumlarınız için teşekkür ederim. İkinci ele de bakacağım. Uygun bir şey denk gelmezse calvesi alırım artık :)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Bu firma hep isminden kaybetti hep.Totaliter homofobik toplumun kurbanı oldu.