bu günleri görcekmiyiz acaba

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bizim şoförler otobüsleri öyle kullanırken, ben bisikletimi hayatta otobüsün önüne koymam ki :D.

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
bunu düşünen bi şehirde bizim şöförler gibi şöförlere vermezler heralde o otobüsleri

yada verirlermiki:rolleyes: :D

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
bizim deli şoförlerin önüne konulmaz valla

hadi onları geçtim selpak mendil satanlar mahveder
sen otobüsten inene kadar uçururlar :)

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
adam ağzına kadar dolu körüklü otobüsle 100 km yi 1 satte gidip gelio bırak bisiklet koymayı binmem bile :D

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
herkesin yaşadığı baya olaylar var sanırım

bnde kadıköyden eve dönüyorum o kırmızı ikaruslarla evlendirme dairesinin oraya çıkarken sağa dönüş vardır orda otobüsün arka tekerinin kaldırma çarpıp 0.01 saniyede olsa 2 teker üzerinde gittiğine şahit olmuştum

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
101
valla türkiyeyle alakasız hayalini bile kurmayalım otobüs şöförleri iii kullansa bile hırsızlar alıp kacar kilitlesek bile...:)

Erhan Can

Aktif Üye
Tepki
54
İyi de bisikletim varken neden otobüse bineyim şehir içinde? Bence gereksiz olmuş:D

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@gudumen

Eskişehir şartlarına göre düşünürsen hata yaparsın.

İstanbul İkitelli'den Pendik'e gitmen gerektiğini düşün...

• Beğen
Tepkiler: Erhan Can
Tepki
21
İyi de bisikletim varken neden otobüse bineyim şehir içinde? Bence gereksiz olmuş

ilginç ve haklı bir yaklaşım

OzgurIskin

Daimi Üye
Tepki
215
Evet oraya bi downhill bisikleti takacan sonra otobüs geçirecek bişeye bi bakacan bisiklet yol bisikleti olmuş ahaha :D
Ya da şey bizde daha da yaygınlaşırmış bu olay, böyle minibüslerin taksilerin önünde bisikletler var falan :D:D
Kramp girdi bu ne ya :D:D

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
bizim ülkede böyle bir uygulama bence olmaz man halk otobüsünün önüne bağlıcan öyle otobüs bir çukura gircek bisiklet fırlıcak ordan tabi sende otobüsün içinde şekilden şekile gircen olmaz

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
"Ne güzel insanlığın bir bölümü gerçekten yaşıyor"

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
Walla Bizde olsa otobüs çizelecek diye yapmazlar öyle şey hem otobüs şöförleri bazıları rarli yapıyor valla uçar gider bisiklet hem biz içerde otururken çalarla bisikleti.. Bide otobüsün önüne değilde ben uludağa çıkarken terefirikte yer yok diye adam bisikletimi terfiriğin üzerine koymamı istedi zirveye kadar öyle gidecekmiş ben çıkarım bisikletim içerde dursun dedim..

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
@sGonzales
ewet yaparlarda bız görebilirmiyiz bilmıyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar otobüs bir kere özürlüler için tasarlanmış. Zaten 2 tane bisiklet koyacak yer var ve gayet gereksiz. Bisiklete binen adam bisikletle gitsin gideceği yere, kaskla otobüse binmesin! :D İkitelli'den Pendik'e de değil bisiklet, otobüsle bile zor gidilir zaten.