Bu da benim yeni bisikletim "Kara Fırtına"

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@ezel kara Az çok tahmin edebiliyorum. 13 yıl önce senden bisikletçi olmaz diyen adamlar 2013te işitme engelliler olimpiyatlarına gittiğimde ben senin başarılı olacağını biliyordum diyorlar. İnsanoğlu bana samimiyetsiz geliyor. Biz işimize bakmaya devam ediyoruz.

İlginize teşekkür ederim.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
8 kilo nedir abi. Kanat taksan uçacak. Valla siz böyle toplayıp 1000 lira fazladan satsanız kar yaparsınız :D Müthiş bisiklet. Hayırlı olsun.

Tepki
112
Bisiklet
Scott
muhteşem tebrik ederim parçaları özenle seçtiğiniz belli harika bi ağırlık yakalamışsınız :) rica etsem maşadan bahsedermisiniz memnun musunuz :) hayırlı uğurlu olsun tekrar :)

• Beğen
Tepkiler: MustafaOnderATiK

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@Asım Hulusi Leblebicioğlu Teşekkür ederim. Maşa çok güzel. Tek sıkıntı kilitleme mekanizması. Butona basmak birazcık zahmetli gibi geldi bana. Onun dışında herşeyi güzel. Maşayı tam otomatik kullanmıyorum. Düz yolda giderken yoldaki kasisi atlamak istediğimde maşa açılmayabilir ve kötü olur diye endişeliyim. Manuel konumda kullanıyorum. Maşanın tek kötü yanı çok pahalı.

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@gmfaruk Boyunuza uygun olması önemli. Kadro ölçüslerine ince işçiliğine çok dikkat etmek gerekiyor. Kişiye özel kadro konusu hem bütçemi aşar. Hemde ben bu kadar para harcarken bisiklet firmaları hiç zahmet edip gel bizim kadromuzu donat demek zor geldiği için kimsenin reklamını yapmak istemedim. Kalbimin sesini dinledim.

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@MustafaOnderATiK beyaz sele borusu + sele kombosu sırıtıyo bisiklette ama olsun hertürlü ateş ediyo 7.8 kg nedir arkadaş amortisörlü dağ bisikletinde kaç bin tl ye geldi ayıptır sorması özelden yazarsanız sevinirim pro yarışlarda bile (üst seviye) 8.5 kg lık makineler kullanıyolar

• Beğen

Koray_Heybelide

Daimi Üye
Tepki
187
İsim
Koray TOK
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@MustafaOnderATiK Tebrik ve takdir ediyorum.Bisiklet çok ama çok güzel,nazar değdirmeyelim;) Ama o madalyayı sadece bisikletiniz değil,ki ondan daha çok sizin payınız büyük.Tüm arkadaşlarıma istedikleri bisikleti alabilmelerini allah nasip etsin...

• Beğen

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hayırlı olsun hafifmiş

• Beğen

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Herkese teşekkür ederim. 1. Mesajımdaki resimler güncellenmiştir.

• Beğen
Tepkiler: lealtad

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu bisiklet bende olsa ustune binmezdim o bana binsin daha mantikli :D hayirli ugurlu olsun dostum Allah kazasiz belasiz binmeyi nasip eylesin

• Beğen

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Ankara Erdoğanlar bisikletten aldım. Oldukça güzel bir aparat.