Bu da benim yeni bisikletim "Kara Fırtına"

Scudo

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
@???? olsun o kadar yol bisikletimden 3 kg daha hafif mtb yaratmış :) ben buna binmeye kıyamam ki ama arkadaş nasıl kıyıyor acaba, sırtıma alır taşırım onu o bana binsin :D

şaka bi yana MAŞALLAH diyeyim, inşallah kazasız belasız kullanırsınız.

• Beğen
Tepkiler: MustafaOnderATiK

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@????
Mümkünse fiyat yazmayınız. Herkesin tahmini kendisine kalsın. Teşekkür ederim.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Burada bisikletten anlayan adam zaten bu makinenin 10.000'i geçtiğini anlıyor bence de gizlemenin bir anlamı yok.

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Birinci konu bu spora 13 yılını vermiş , ailesinden çevresinden destek görmediği yetmezmiş gibi tüm ailesi (sülale) tarafından yıllarca acımasızca eleştirilmiş, hor görülmüş birisi olarak çoğunuz bu durumları yaşamadınız mı ?

Gelmişim 28 yaşına hala daha hayatım, sporum hakkında konuşan, akıl veren veya eleştiren nice insan var. Bizim toplumumuzda karşımızdakini küçümseme ve eleştirme hastalığı var. Ayrıca çok biliyorum havaları da hiç çekilir değil.

Benim kazandığım ve yine benim harcadığım para malesef çevremin ilgisini çekiyor ve eleştiri konusu oluyor. Google dan kadronun tam adını yazıp aratan birisi çok rahat bu konuya ulaşabilir ve harcadığım fiyatı da öğrenebilir.

Para kısmının öğrenilmesini istemediğim için yazmıyorum.

Diğer konu bu forumda bisikletim parasal yönüyle ön plana çıkmasın istedim. Şu ana kadar 6 sayfa dolusu yorum ve bir o kadar özel mesajda aldım. Parasal konular benim özel sorunum olduğu için paylaşmak istemedim.

Bu kadarına saygı duyulabilir sanırım. Şu ana kadar yapılan tüm tahminlerde fazla aşağıda kalıyor. Bu da bilgilerinize.

Teşekkür ederim.

maviox

Aktif Üye
Tepki
107
İsim
Mehmet Yılmaz
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar bu sporu profesyonel olarak yapan birinin bisikletini özel parçalarla toplaması ve yatırım yapması kadar doğal bir şey yok. Salcano un sitesine baktım. 9 kg bisiklet bu bisikletten daha düşük donanımlı ve fiyatı 14 bin tl. Bu spordan anlamayan insanlar paranı niye harcadın, daha ucuzu yok mu gibi Saçma yorumlar yapabilir. Dün bisikletçideydim adamın downhill bisikleti var 19 kg. Fiyatını sordum 15 bin lira dedi. Kısacası bizim gibi amatörler için fazla gibi görünsede 40 bin liralara kadar bisikletler var. Uzun lafın kısası arkadaş profesyonel ve bu parayı vermesi normal. Çoğu kişinin övünme kaynağı olabilecek fiyat konusunu mütevazi bir şekilde Söylemek istemiyor. Saygı duymak lazım.

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Sele kelepcesinin gorevini ne yapiyor? Daha önce hic gormemistim

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
giant kadrolarına her zaman ayrı bir sempatim var; bu marka gereken kabalığı da zarifliği de ön plana çıkarabiliyor. Oldukça zarif olmuş ve arazide de bir o kadar hırçın olabileceğini tahmin edebiliyorum :) jant seti ise muhteşem :) kazasız belasız keyifli pedallar dilerim :)

• Beğen

sarıibrahim

Aktif Üye
Tepki
128
Bisiklet
Scott
Bisikletin çok güzel kardeşim hayırlı olsun bu arada içimden hep geçiyordu bir xtc advanced toplayan çıkacakmı acaba diye ...
Senin yaşadığın durumu bende yaşıyorum inan ki abi çok pahalı gereksiz bir bisiklete o kadar para verilirmi ? kendimi gidiyor ve bir sürü saçmalıklar ve çekememezlikler bende son noktayı koyuyorum böyle davrananlara ben daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diye :D susuyorlar ve yorum dahi yapamıyorlar ama arkadan atıp tutuyorlar ama ben takmıyorum anlatılacak çok şey var aslındada başını ağrıtmak istemiyorum.......

• Beğen