Bu da benim eşek :)

Scudo
Tepki
7
Bisiklet
Cannondale
Bisikleti almissiniz ve yorumlarinizdan sizin içinize sinmiş olduğunu anlıyorum. Yani seçme aşamasında olup fikir sormuyorsunuz. Bu durumda alınmış alınmıştır ve bize de hayırlı olsun demek düşer. Çünkü en iyi bisiklet içinize sinen ve sizin olan bisiklettir. "Buna bu parayı verene kadar şunu alsaydin " türü lafları toplum olarak pek severiz. Bence siz bosverin bisikletinizdeki arka aktaricinin vs. marka/modelinin verdiğiniz paraya degip degmedigini... Zaten aldınız... Bir sonraki bisikletiniz için isterseniz ince bir araştırma yaparsınız. Şimdi bisikletinize binip keyfinize bakın bence... :)

Özgür Türker

Daimi Üye
Tepki
236
Bisiklet
Bianchi
@Bilal Öz

Eğer 800 km'dir biniyorsan ve senin ifadenle 1 tık bile demediyse; bu, bisikletten çok memnun olduğun anlamına gelir.

Madem memnunsun, eşeğin veya karakaçanın hayırlı olsun. :)

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@Burak Kaynarca

Konu bu değilki konu arkadaşa sedona ve krondan bahseden yetkili servisin markaya para verme deyip bu bisiklet toplaması. Arkadaş bisikleti almış zaten güle güle kullansın ona birşey diyemeyiz benim takıldığım nokta . Markaya para verme deyip daha çok paraya aynı seviye bisiklet toplaması.Toplumcada ön yargılı olmaya çok severiz ayrıca anlamadan yorum yapmayıda.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez
Tepki
13
Bisiklet
Scott
Hayırlı olsun , Allah kazasız belasız binmeyi nasip eder inşallah...

Tepki
7
Bisiklet
Cannondale
@Emre GÜLEN

Sizin takıldığınız o noktaya bisiklete para verip satın alan arkadaş takılmamış ama.. Demek ki hâlinden memnun. Siz neden takılıyorsunuz?
Ayrıca hani diyorsunuz ya "konu bu değil ki...konu şu" diye... O "konu", arkadaşın yada bizlerin "konu"su değil. Sizin "konu"nuz sadece.. Yani arkadaş bisikleti aldıktan sonra bizlere "satıcı şöyle söyledi bu da benim aklımda soru işaretleri uyandırdı acaba kandırıldım mı" diye bir mesaj yazmamış ki.... Şöyle bir bisiklet aldım ,satıcı böyle dedi, ben de aldığıma memnunum, verdiğim parayı sonuna kadar haketti vs.. diyor.
Ben de bu durumda bizlerin ilk yaklaşımının sizin ilk mesajınızdaki gibi değil de ikinci mesajınızda ilk defa kullandığınız "hayırlı olsun" ifadelerinin olması gerektiğini yazmıştım. Bu durumda önyargılı olan da anlamadan yorum yapan da ben olmuyorum, bilgilerinize...

Emre123

Aktif Üye
Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Hocam bısey sorcam bısıklettekı lastıkler ney markası kaç 1.75 mı ?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Burak Kaynarca

Emre bey dogru demis, konu bu degil. Bura da kimse arkadasa su bisikleti yada su bisikleti alsaydin daha iyi olurdu demedi. Bizim demek istedigimiz, arkadasin kendi sundugu iki markadan birini alsaydi daha iyi bir bisiklete sahip olurdu. Isin dogrusu, simdiki bisikletini satan kisi arkadasi kandirmis ve bes para etmeyen bir bisiklet icin parasini elinden almis. Bizde buna takildik ve üzüldük. Arkadas bisikletden anlamadigi icin ve bisiklet de simdiye kadar hic bir ariza cikarmadigi icin memnun. Ileri de bisikletden anlamaya baslayinca bizim ne demek istedigimiz anlar. Bir bisiklete dogru ayar ve iyi bakim yapilirsa, hic bir bisiklet kolay kolay ariza cikarmaz.

Simdi tartismayi birakalim ve arkadas iyi pedallamalar dileyelim.

Kimse de olayi anlamadan ön yargili olmasin lutfen.

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
karakaçan de daha sempatik olur kimsede alınmaz :) aynı karakaçan kadrosundan bendede var kadro deltanın bir aralar kampanyada 115 tl ye sattığı kadro bende oradan almışdım. şikayetim yok güzel sağlam bir kadro hayırlı olsun eğer memnunsanız ve severek kullanıyorsanız başkalarının lafına kulak asmayın güle güle kullanın. verdiğiniz paranın fazla olduğunu düşünüyorsanız onada aldırış etmeyin bu şekilde tecrube sahibi oldunuz.

Bilal Öz

Aktif Üye
Tepki
82
Bisiklet
Geotech
@Ramazan Gürel

Haklısın dostum, en kısa zamanda bu beş para etmez bisikletten kurtulmak en hayırlısı olacak,
Bir sonraki bisikletimim adını " Arı " koymayı düşünüyorum, yanlış anlaşılmazsa tabi.

Tepki
7
Bisiklet
Cannondale
@murat cömez

Bir kişinin heyecan duyarak alıp "hiçbir sorunum yok, verdiğim parayi hakediyor "dediği bir bisiklet için, (kaldı söz konusu bisiklet market bisikleti bile olabilirdi) "beş para etmez "diyebiliyorsaniz sizinle zaten tartışmayı bırakmak gerekir. Öyle anlaşılıyor ki siz hayatınızda değerinin altında hiçbir mal edinmemissiniz. Hep doğru kararlar alıp hedefi on ikiden vurmussunuz, tebrik ederim. Ancak şunu farketmelisiniz ki olayı anlamayan ben değil sizlersiniz... Olay, hevesi kursakta birakmama inceligidir. Engin tecrubelerinizi sizden konu hakkinda yardım isteyen olursa paylasmanizi öneririm, insanların mutluluklarini torpulemek için değil..
Bisikletini alan ve memnun kalan arkadaşa tekrar hayırlı olmasını dilerim. Bisikletini, (özellikle kendisi için özel olduğundan) çok güzel buldugumu da bilmesini isterim. Konu hakkında başka yorum yapmayacağım. Selamlar...

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
onu bunu bırakında eşeği çayıra salıncak nasıl iyi otlayabiliyormu bari otlamada sorun yoksa hiç kafanıza takmayın abim 700 tl lik Hussar ile istanbuldan Bursa'ya kaç kere gitti geldi binlerce km yaptı donanımı da en düşük parçalardan dı

Bilal Öz

Aktif Üye
Tepki
82
Bisiklet
Geotech
@Burak Kaynarca

Duygularıma tercüman olan birini bulmak huzur verici, bu forumu sevmek için bir neden daha :)
Gönülden teşekkür ediyorum Burak bey.

• Beğen
Tepkiler: gökhangenel

Bilal Öz

Aktif Üye
Tepki
82
Bisiklet
Geotech
@mustafa genç

Ben Eşeğime bakıyorum o da bana bakıyor gül gibi geçinip gidiyoruz, otlamada yemlemede dehlemede hiç kusur yok maşallah :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Burak Kaynarca

Bence de benim le ve arkadaslar la tartismayi birakirsaniz iyi olur. Siz haklisiniz, iyisiniz ve dogrusunuz, siz bizim gibi insanlara takilmayin en iyisi.

Bakin bir esek kelimesi konuyu nereye getirdi.... Asil olay bu.... Bisikletin iyi veya kötü olmasi degil.... Benim diyer yorumlarimi okursaniz özür diledigimi ve hayirli olsun dedigime görürsünüz. Ayrica, beni tebrik etmenize gerek yok. Ben de hayatim da yanlis kararlar verdigim oldu ama benim yanlisimi da düzeltenler oldu, ben onlari dinledim ve o yanlisi birdaha yapmadim. (Ayni bizim arakadasin yanlisin düzeltmek istedigimiz gibi)

Birde yeni üye oldugunuzu gördüm, aramiza hosgeldiniz. Insallah size danisacagimiz konular da olur ve bizi dogru bir sekilde bilgilendirirsiniz.

Bu smile benden size baris hediyesi olsun...
http://img822.imageshack.us/img822/4938/bfg6.jpg

Tepki
7
Bisiklet
Cannondale
@murat cömez

Estağfirullah Murat Bey, aramızda küslük söz konusu olamaz.
Selamlar...

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
adam fotoğrafları koyduğuna pişman oldu sayenizde!!
ammada saplantınız var ucuz olacak kaliteli olacak şekl iyi olacak adı eşek olmayacak size ne be abi
arkadaşımız bizimle mutluluğunu paylaşmaya çalıştı ama ümüğünü sıktınız helal diyorum size
dostum sen bakma bu modacı bisiklet kullanıcılarına bisikletin on numara binlerce km yaptığını duymak istiyoruz bir başka topikte

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Bisikletin rengide çok hoş... iyigünlerde kullanın...

Bilal Öz

Aktif Üye
Tepki
82
Bisiklet
Geotech
Şimdilik 3000 kilometreyi devirdim :) Tabi ki tık demeden. Bir 3000 i daha kazasız belasız yaparım inşallah :) Her gün daha da çok sevdim bu bisikleti.