Bu da benim aslan parçası... (Sedona 711-D)

Scudo

Lisaju

Üye
Tepki
89
@zafer yazıcı

Disk fren devreye girince ağırlık doğal olarak biraz artıyor. Aynı modelde 16inç ağırlıkları 711-V: 13.490 kg iken 711-D: 14.200 kg. Neredeyse 1 kg fark ediyor diyebiliriz.

Sedona 761 ve 781'ler de disk frenli, hem de 11,4 kg civarında ama fiyatları benim bütçemi baya aştığı için onlara bakamamıştım.

Tepki
0
meraba,
ben de bu bisikletten almayı düşünüyorum.
şehir içinde yol bisikleti olarak kullanacağım
tavsiye eder misiniz?

Lisaju

Üye
Tepki
89
@Cemre Yavuz

Kendi bisikletim olduğu için demiyorum ama kesinlikle tavsiye ederim. Ben 711-D'yi sadece yol bisikleti olarak kullanmıyorum, ama siz yol bisikleti olarak kullanacam diyorsanız Gıant X-SPORT CITY modellerini de inceliyebilirsiniz. Gayet güzel bisikletler.

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
rüyamı görüyorum:):) yoksa gözlerim mi bozuldu :D bu ne güzel bisiklet böyle

• Beğen
Tepkiler: Lisaju

mammoth

Üye
Tepki
84
Bisiklet
Sedona
Dostum selam, yeni bisikletin hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsın inş. Bir sorum olacak. Bende Kadıköy'deyim ve bisikleti nereden, ne kadara aldığını sorabilir miyim?

• Beğen

Lisaju

Üye
Tepki
89
@Özgür Kaya

Teşekkür ederim. Kahkaha Bisiklet'ten aldım. 720 TL peşin verdim.
Adres: Sahrayıcedid Mah. Mümindereyolu no: 15/B KADIKÖY/İST.

(link)

Erdoğanlar Bisiklet'e de göz atmanı tavsiye ederim. Yeri Ankara'da ama ücretsiz kargo ile bisikleti yolluyorlar.
Peşin: 715,09 TL Taksitle(2-6 Ay): 752,69 TL

• Beğen
Tepkiler: mammoth

mammoth

Üye
Tepki
84
Bisiklet
Sedona
@Lisaju

Dostum çok teşekkür ederim. Bende borla almaya karar vermiştim, seninkini görünce acaba dedim. Ama Borla'dan vazgeçmeyeceğim sanırım. Bir iki güne kadar iş dönüşü kahkaha'ya uğrayacağım. Gözüme mavi-beyaz borla yı kestirdim bende. İnş. ellerinde vardır. Tekrar teşekkürler... Caddebostan sahillde karşılaşırız yakınlarda. :)

• Beğen

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Gerçek den çok gzüel duuryor ve bu modelleri yakinen gördüm.Çok ekol olmuş..Renk olarak ve diğer compenantlar olarak çok güzel bir seçim.Daha iyilerine kazsız belasız sürüşler ve hatta bol gezili günler diliyorum..İyi forumlar.

• Beğen