Bu bisikleti biliyor musunuz ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba, bugun emniyette calisan yasli bir adamla muhabbet ettim , tanisma amacim arka jant almaktı , fakat adam jant haricinde bir sürü şey satıyormuş . bir bisiklet gösterdi bana decathlon triban 5 yazıyor üstünde fakat internette satilan triban 5 degil eski bir model galiba , bir kaç link buldum bisikletle ilgili fakat hiçbir şey anlmadım. Arka vites sistemi göbekte , aynakolu tekli , 600 liraya veririm dedi . fotograflardan temiz gorunuyordu bisiklet alicak olursam deneyipte alirim fakat bu bisikletin ozellikleri nedir ,ederi nedir bilen birileri yardımcı olabilir mi , varsa fikriniz paylaşabilir misiniz ?? bisikletin fotograflarini ve linklerini ekliyorum .

(link)

(link)

Dosyalar

Scudo

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Decathlon Türkiye, şimdiye kadar bu modeli ürün portföyüne koymadı diye biliyorum. Ya da sattıysa da kısa bir dönem satmıştır gözümden kaçmıştır.
Muhtemelen yurtdışından getirmişler. Kalite bir şeye benziyor.

Erdem C.

Daimi Üye
Tepki
157
Bisiklet
Diğer
eski üretim bir model olabilir mi ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Vitesin gobekte olmasi kafami kurcaliyor , istersem sonradan modifiyede edemem gibi , acaba ne kadar hiza izin veriyor ?

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Göbekten vites bi ayrıcalıktır kullanınca anlarsın.
Bisiklet temiz görünüyor kadrosu da göbekten vites sistemine münhasır olmuş; almazsan ilgilenebilirim.

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
güzel bisiklet şehirde dolaşmak için ideal. fiyatı iyi bence.