Bu bisiklet kaç para eder?

YASİN07

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
yasin bayar
Bisiklet
b'Twin
@Owlknife
Bende o yuzden 340 bskmasını söylemiştim 550 lira güzel kadro su var şikayet edeni görmedim geri kalan parayıda kafana göre harca 520 mi 340 mi deseler 340 derim

Scudo

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@YASİN07 valla mı bende mavi olanının stoklara gelmesini bekliyodum kötümüdür şehiriçi acaba bide kilitli amortisör yok

YASİN07

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
yasin bayar
Bisiklet
b'Twin
Valla kardeşim 340 da aynı kilo 520 de bi kac ufak artıları var fren ve vites gibi ben olsam 340 arazi tipi olana bakarım 520 1050 tl 340 550 tl geri kalan paraylada güzel bi ayar verilir kafana göre

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
520nin en sevdiğim yanıgidon boğazí çok güzel duruyo bide 2015 xc1000 var 29er ama 28" şehir bisikleti lastiğiyle çok güzel olabilir 26ya sıcak bakmıyorum küçük gibi

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NopeNope93

Üye
Tepki
2
İsim
Ahmet
340 çok uzun süre kullandım,kesinlikle mükkemmel fiyatına göre,
zincir aktarımları cok sesli sadece

• Beğen
Tepkiler: YASİN07

Mehmet_26

Üye
Tepki
6
İsim
Mehmet
@NopeNope93
Kardeşim çok geçmiş olsun... O çalanı yakalayıp seleyi söküp üzerine oturtmak lazım işte aslında ama neyse... sahibinden-sanalpazar-gittigidiyor-letgo tarzı siteleri bisikletinin çalındığı tarihten itibaren detaylı bir arama yap bence. Bulsan seri numarasıyla falan bir sonuç alman mümkün olurmu acaba? Ben sürekli bakıyorum 10 gündür ama dediğim gibi hiç öyle aşırı uygun fiyatlı rr 340 görmedim şuana kadar.

@YASİN07
Siz benden daha iyi bilirsiniz hocam benim daha bir bisikletim bile yok :) ama fatura ve garantisi kendi adıma olacakken, birde taksit seçeneği varken 100-150lira daha verip sıfırını almak daha mantıklı geliyor bana. Uzun süre forumu okuduktan sonra bazen mtb bazen hybrid bazende yol arasında gelip gittim ama en sonunda dağ bayır hoplayıp gezmek bana daha cazip geldiği için mtbde karar kıldım ama neye niyet neye kısmet işte bu gidişle komşunun kömürlükteki 1995 model yol bisikletini isteyip restore etmeye çalışacağım gibi duruyor :)

NopeNope93

Üye
Tepki
2
İsim
Ahmet
Dağ bayır gezmesemde alternatif yolları çok kullanan bir insan olduğum için mtb (daha çok süspansiyona) ihtiyaç duyuyorum,
2.2 bisikletlerle yol yapmak zor,e yol bisikletlerininde tekerlek parmaktan ince ve çoğunda süspansiyon yok
sabah 9 dan beri bisiklet bakıyorum..

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
aynen bende yol ile mtb arasında kaldım ankarada yaşıyorum full asfalt ama logarlar beni çok korkutuyo sizce haklı mıyım?
2015 kron xc1000 ile triban 500 arasında kaldım ne yapayım?

KBmotors

KBmotors bisiklet garajı..
Tepki
263
İsim
Barış YAVAŞ
Bisiklet
Pinarello
@Turak

Yok hocam satın almadım satan arkadaşta çok güven vermedi. Onun yerine 1990 XB3 restore ettim konusu burda burdan bakabilirsiniz.

(link)

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.901
Bisiklet
Cervélo
@Yavuz Onat sıfır olsa değebilirdi ama fotoğraflardaki ikinci el için değmez diyorum :) Dişliler simsiyah, kadro bakımsız...

Yurt dışından, o fiyata, çok daha temiz modeller bulabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

temonas

Üye
Tepki
51
İsim
Umut
Bisiklet
b'Twin
O paraya veya biraz daha koyarak daha iyilerini ve 0 alabilirsin bence istediğin bisiklet türünü söyle yardımcı olabilirim hangi bisikleti alman da

zelkowa1

Üye
Tepki
0
İsim
Onur
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Diğer
Merhabalar, öncelikle bisikletler hakkında hiç bir fikrim yok. Letgo'ya dedemin 90larda aldığı ve uzun süredir depoda duran şu bisikletini 350 lira gibi bir fiyata koydugumda 5 dakika içerisinde 25ten fazla mesaj geldi ve istisnasız hepsi hemen gelip lütfen satmayın, Allah aşkına gelip alayım tarzında mesajlardı. Ben de çok küçük bir araştırma ile fischer markasının aslında dağ bisikleti markası olduğunu ve dedemin sele ve ayna eklediğini öğrendim. Bu bisikletin ederi nedir? Zira gelen mesajlar karşısında iyi bir değeri olduğunu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.

Not: bisiklet vitesli bir bisiklet. 90lardan kalma. Konu açamadığım için buraya soruyorum :)

1.jpg

KOMA

Daimi Üye
Tepki
213
İsim
Sinan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Klasik
Kendi kanaatim marka hakkında bilgim yok kadro olarak da foto baktığımda gözüme çarpan bir olayda yok. Kötülemiyorum yanlış anlama lütfen. 350 liraya çok istenmesinin sebebi fiyatı çocuk bisikleti fiyatına yetişkin bisikleti satıyor olman . Ve bisikletin görüntüsü güzel temiz uygun fiyata bisiklet arayan için cazip geliyor. Muadilleri en kötü 750 800 tl. Bence 1000 yaz duruma göre düşersin eğer bisikletin yoksa sen kullan çünkü sürüş olarak rahat bir sürüşü var. Kadro geometrisi onu gösteriyor. Belki detaylı foto atarsan daha net cevaplar verilebilir. Ama muhtemelen belirttiğim gibi fazla kişinin yazması çok uyguna vermen . @zelkowa1

B

BF Okuru

Misafir
Merhabalar,

(link) açmıştım fakat 20.500 olarak en son güncelledim. Bisiklet üzerinde schwalbe marathon 700x23 lastiklerde mevcut (sıfır almıştım). Piyasaya baktım 21-22 bin civarı yazmışlar. Sizce bu fiyat çok mu? Aldığım bisikletçiyi aradım, satma şubatta bir zam daha gelecek o zaman o fiyatın 2-3 bin üzerine dahi çok rahat verirsin dedi. Amacım tam olarak denginde vermek, kâr etmek gibi niyetim yok.

Sizin fikir ve düşünceleriniz nelerdir acaba?

mcadirci

Aktif Üye
Tepki
277
İsim
Mehmet
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
Sifir alinca taksit, renk ve kadro boyu secme avantaji oluyor. Belki o nedenle sizin ilan ilgi gormuyor olabilir.

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.175
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisikletiniz çok temiz. İnşallah değerinde , hakkını verecek bir arkadaşa satarsınız . eğer yeni bir bisiklet almayacaksanız sabırlı davranın . beklemesinin en büyük nedeni şu an bisiklet sezonu olmaması . 2. si ise arkadaşın dediği gibi yetkili bayiler 9 aya kadar taksit imkanları tanıyorlar . bu da ödeme kolaylığı oluyor .

bence fiyatınız fazlaca makul. şu an fırsat ilanı durumunda