Bu Benim 3 Yillik Bianchi Trophy

864bianchi

Üye
Tepki
1
3.yilinda bisiklet gunluk kullaniyorum ayakligi aldigim hafta kirildi ama sonrasi gayet iyi simdi aynakol kapagi kirildi ama genel olarak iyi oldugunu dusunuyorum resimleri ben fazla iyi anlamadigim icin ekledim yorumlarinizi eklerseniz sevinirim.simdiden tesekkuler. Ederini de soylerseniz cok daha fazla sevinirim
http://img409.imageshack.us/img409/3740/dsc00001smallwc4.jpg
http://img142.imageshack.us/img142/2604/dsc00003smalljq2.jpg
http://img66.imageshack.us/img66/9255/dsc00002smallzz4.jpg

Scudo

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
864bianchi acaba bisikletinden memnunmusun?Ayrıca satıyormusun? serhatyuce arkadaşımız arıyorduda.

864bianchi

Üye
Tepki
1
Memnunum bisikletten satmayi dusunmuyorum,bazi sorunlari var arkadaslar ne gibi modofikasyonlar yapilarbilir buna serviste vites sistemini degistirebilir miyim ?

ogulcan22

Aktif Üye
Tepki
32
beldeyama çokkkk ağır aldım hızlı gidiyor ama kalas gibi yaaaaaaaaa

864bianchi

Üye
Tepki
1
bianchi bu ama beldayama ile alakasina anliyamadim fazla bisiklet kullanmadim ama genelde bu bisikleti arkadaslar hafif buluyor ayakligi kirildi:) ondandir belki takdirmiyorumda ferrari de camlarin manuel olmasi gibi bisey :ppP

brksahan

Üye
Tepki
0
bende de aynı bisikletten var,daha alalı bir ay oldu ben de çok memnunum :) Ama kronu çok övüyorlar? bi binip denemek lazım !

864bianchi

Üye
Tepki
1
@brksahan

Kaca aldin nerden aldin ? Bisiklet cok guzel Hayirli olsun dogru tercih kesinlikle.

864bianchi

Üye
Tepki
1
ARLADASLAR BU BISIKLETI SATMAYI DUSUNUYORUM 180 YTL ISTIYORUM ILGILENEN OLURSA ritmixxx@hotmail.com istanbul Avrupa yakasindayim..

Bisikletin iskeleti saglam resimlerde gordugunuz gibi ben size sorunlarini anlatiyim ona ore karar verinn

1 - Ayakligi kirildi (aldigim hafta)

2- Aynakol kapagi kirildi..

3- Arka lastik hava basildiginda hafifden disari firliyor ama binilmiyecek gibi deil

4-arka jant degisti ama bizim bisikletcinin soylemesine gore en kalitelisini takdirdim oyle yani

yakinimizda bianchi servisi olsa satmazdim kesinlikle ama Motorsiklet almayii dusunuyorum bu yuzden satmak istiom uzuluyorumda iskeletini pek sevmistim..
ufak bir bakimla sifir gibi yapabilirsiniz .. bisiklete bindigim zaman en fazla 2 saat takilirim genellikle bisiklet yatmakla gecti zamani temiz yani

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Bence Bisiklet Hakkında Biraz Daha Bilgi Vermelisin.. (Kaç vites,vites kolları ne marka vb.)

864bianchi

Üye
Tepki
1
Resimlerde hersey gorunuyor gerci ama Shimano revoshiift vites kollari 21 vider 26 jant alhonga v-brake frenler disliler shimano vites sistemi shimano sis