b'Twin Ultra 900 AF

mutlucan96

Üye
Tepki
6
İsim
Mutly Can Yılmaz
Teşekkürler arkadaşlar.
540'ın S boyu yokmuş maalesef.
Bu arada fiyat 3999'dan 4499'a çıkmış

Scudo

Tuars07

Forum alüminyumbaşı
Tepki
573
İsim
Tunahan Arslan
Bisiklet
Mosso
arkadaşlar decathlon sitesindeki fotoğrafları çok acemice çekilmiş gerçekten yakından baktığınız da geometrisi ve üst borunun şekli çok güzel rengi de gayet hoş Antalya da decathlona her gittiğimde yakından inceledim lakin tek eksi yanı o kaynak izleri çok çirkin sanki kaynak yapan adam karısıyla evde kavga etmiş hırsını bisikletten çıkarmış gibi ;) :) şimdi bide zam gelmiş alacaklara duyrulurP_20170519_150007_1_p.jpg P_20170519_150015_1_p.jpg P_20170519_150022_1_p.jpg P_20170519_150024_1_p.jpg P_20170427_164804_1_p.jpg P_20170427_164809_p.jpg

Tepki
81
İsim
Osman Yazıcı
Bisiklet
Lapierre
@mutlucan96 Yıl sonu 4500'ün üstünü çizerler, 3999 yazarlar; önceki fiyatını bilmeyenlerde indirimde diye sevine sevine alırlar. İmkanınız varsa gidin yurtdışından bisiklet alın getirin. Bu fiyata hem karbon hem de daha üst donanıma sahip bir bisiklet sahibi olun.

• Beğen
Tepkiler: srknsnyz

ASAP Rocky

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
@OsmanYazıcı avrupada satışta 4500tl ederi olan, full karbon ve 105 set üzeri bir link verin gidip alayım. Decathlonun herhangi bir avrupa ülkesindeki sitesine girip oradaki fiyatlara bakın Türkiyede ucuza sattıklarını anlayacaksınız. Şuan 4500tl lik fiyatıyla bile ultra af nin rakibi yok pazarda

• Beğen
Tepkiler: mtnbzbs

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tepki
81
İsim
Osman Yazıcı
Bisiklet
Lapierre
@ASAP Rocky @OnurÖzdağ (link) 105 set, carbon kadro, selesi jantı her türlü ultra af'nin üstünde. Buyrun buda AL kadro ultegra setli bir bisiklet (link) yine yakın fiyat. Değerlendirin gidip alma şansınız var ise hiç düşünmeyin.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@OsmanYazıcı

Hocam bunun gelişi 5500 belki de geçiyor :D Jantları da aynı değil mi ikisi de mavic aksiyum?

Güzel aletler, bin lira daha pahalı olmasına rağmen alınır. Zaten Canyon fp alet satıyor, rakibini görmedim şimdiye kadar. Ancak dediğim gibi bin lira daha pahalı. Aynı fiyat bazında değil. Bir de endurance kadro, eğer yarış kadrosu istiyorsa birisi bu tarz bir kadroya bakmayacaktır.

4500 lira olmuş bu alet fp liğini kaybetmiş kanımca. Şuan mosso 105 setli öne geçti gözümde. Fiyat politikasını anlamak zor. Can sıkıcı bir durum alacak ve almak isteyen arkadaşlar açısından. Sezon sonu 3700 e düşer muhtemelen.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben Çin'den alacağım. 250 Dolar'a karbon kadro satıyorlar :D Kafaya koydum.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyinsuna
Tepki
81
İsim
Osman Yazıcı
Bisiklet
Lapierre
@Ahmet Bilge Kaan AKIN

Eğer siz gidip alırsanız ya da birine getirtirseniz tax-free ile beraber 4600 küsür liraya geliyor ilk linkini verdiğim; 500 lira fazla verip carbon kadroyu AL'uya tercih ederim. Ultra 900 AF'nin f/p kriteri Türkiye şartlarında geçerli onu lafım yok zaten benim söylemek istediğim genel olarak Türkiye'de bisiklet fiyatlarının pahalı olması yönünde. Ben bunu kıracak şansınız varsa gidip yurtdışından alın diyorum zaten yoksa tabiki Ultra 900 AF ''Türkiye'' şartlarında iyi bir tercih. Size yukarıda 4600 liraya getirebileceğiniz bisikletin Türkiye'deki hemen hemen karşılığı olan ,her ne kadar janttır seledir sırıtsa dahi, Mosso Reborn liste fiyatı 5300 lira. İyi bir carbon kadro alayım deseniz Lapierre Sensium 500 hemen hemen birebir aynı Canyon ile 2000 Euro Liste fiyatı, yine çok yakın merida 4000 carbon kadro liste fiyatı 7475 TL... Bu fiyatlara bu bisikleti alacağıma buyrun Ultegra setli Canyon (link) tax-free ile birlikte 6500 lira. Demek istediğim farklar bunlar arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Tuars07

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@OsmanYazıcı Euro kuru sebebiyle alınmaz Yurtdışından bisiklet. Anca Planetx vb. sitelerden kendin topla özellikli bisikletler çok ucuza geliyor.
Alibaba'da da çin kadroları var. onlarda güzel "gözüküyor" forumda bir arkadaşın kullandığını gördüm. Yorumu olumluydu.

Tepki
81
İsim
Osman Yazıcı
Bisiklet
Lapierre
@Groims Türkiye'deki fiyatların yüksek olması da kur sebebiyle dostum :) Bir önceki mesajımda belirttiğim rakamlar Euro üzerinden zaten; o paraları vermeye hazırsan yurtdışından aynı paraya daha iyi özelliklerde bir bisiklet edinebilirsiniz. Bahsettiğin siteler veya Çin'deki replika kadrolar başka bir dünya, tercih eden tabiki o yönde bir tercih yapabilir.

Bu forumda her zaman dile getirilmiştir, tekrar etmekte bir sakınca görmüyorum. En iyi bisiklet, bütçenize en uygun bisiklettir. O yüzden konu başlığını da daha fazla dağıtmadan ve kirletmeden düşüncemi birkez daha dile getirip kaçıyorum:D Eğer 4000 liranın üstünde bir bütçeniz varsa ve altını çizerek söylüyorum yurtdışına gitme veya birinin ordan size bisikleti getirme şansı varsa ''yurtdışından bisiklet getirme'' seçeneğini kesinlikle düşünün. Yakın fiyatlara çok daha iyi seçenekler olduğunu göreceksiniz, iyi forumlar ;)

• Beğen
Tepkiler: Cenk Akbulut

OnurÖzdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
694
Merhabalar, Estonya'ya İngiltere'den bisiklet sipariş etsem gümrük vergisi öder miyim?

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@OnurÖzdağ Evet ama ikili anlaşma varsa ek belki ödemezsin. İngiltere adasından çıkan her ürün bildiğim kadarıyla EU'da vergilendiriliyor ve geri alamıyorsun. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama bu şekilde bir bilgi almıştım sanırım.

@OsmanYazıcı Planetx, tüm parçaları veriyor sadece sen monte ediyorsun. Şahane. Bu arada kadroları da çok iyi tavsiye ederim. Canlısını da gördüm, dokundum kokladım :D

upload_2017-7-26_17-52-37.png

Bu arada Decathlon'dan bisiklet alınır. Kadrosunu beğeniyorsanız alın. Verdiğiniz paraya değer.

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
@OsmanYazıcı Hocam canyonun 250 dolR gibi bir kargo parasi var gidip biz alirsak oyle oluyormu fabrikasina gidip istiyebiliyormuyuz onceden siparis verip 250 euro bosuna vermeyelim.

Tepki
81
İsim
Osman Yazıcı
Bisiklet
Lapierre
@Cesarisback Fabrikadan teslim ediyorlar mı net bilgim yok, forumdaki canyon bölümünde bunu sorarsanız tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır. Şöyle bir yöntemde duruma çözüm olabilir: Almanya'da ya da yakın bir ülkede tanıdığınız varsa onun adresine kargolatıp gidip alabilirsiniz ya da gittiğinizde kalacağınız otel vb. yer ile konuşup durumu anlatıp yine onların adresine kargolatabilirsiniz. Avrupa içi kargo ücretleri 40 euro yu geçmiyor genelde.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cesarisback Fabrikadan direk alma yok. İstersen Koblenz'te konakla ertesi gün kargo kapına gelsin.

• Beğen
Tepkiler: OsmanYazıcı

ekranci

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Kemal
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Canyon
GCN kanalındaki fabrika ziyaretinde, fabrikada bizzat gidip test sürüşü yapılabilecek bir sürü (bir hangar dolusu diyebilirim) bisiklet vardı. Bizzat almak yoksa bile (test sürüşü yaptırıp sipariş alıyor olabilirler...) yakınlardaysanız gidip birkaç model deneyebilir, uygun boyu uzmanlar eşliğinde emin bir şekilde seçebilirsiniz.

Edit: Btwin konusuymuş, konuyu dağıtmada katkım bulunmuş oldu, kusura bakmayın :agla: