Btwin triban 520 vs cr-race 022 hangini almaylıyım?

baristr

Üye
Tepki
20
İsim
barış
Bisiklet
Mosso
Merhaba arkadaşlar Original 5 Nigth & Day Şehir Bisikleti şehit bisikleti kullanıcısıyım. Hafta sonu mosso 730 tca 105 ile 35 km yol gittikten sonra şehir bisikleti ile kendime eziyet ettiğimi düşündüm şimdi kafamda ve bütçeme uygun iki bisiklet var.
Genellikle şehir içi ve günlük kullanım amaçlı olacak. O yüzden triban 520yi uygun gördüm ama cr race 02de fena bisiklet değil. Gidon konusunda kararsız kaldım bisiklet seçimimde yardımcı olursanız sevinirim.

CR-RACE 022 - (link)
BTWIN TRIBAN 520 - (link)

Scudo

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Bakın dostum gidon konusundaki kararsızlığınız drop barla ilgi bir çekince sanırım. Unutmayın onu bir çok farklı açının yanı sıra düz de tutabilirsiniz. Yani sadece size daha çok seçenek ve gerektiğinde kapanma imkanı sunuyor. Yalnız burada gidon kadar önemli olan bir diğer nokta da bence maşada kullanılan malzeme. Zaten lastik basınçlarınız oldukça yüksek olacak bir de üstüne aluminyum maşa yoldaki bütün bozuklukları bileklerinize verecektir. Karbon maşanın sürüş rahatlığı açısından çok avantajı var.
B'twin benim için daha ön planda olurdu sanırım. Ayrıca lastikleri patlamaya karşı dirençli hemen bir de o masraf çıkmayacak karşınıza.

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
triban 520 nin muadili carraro 032 dir
520 carraro 022 bi gomlek ustundur

Sifir 032 1850tl civari bisiklet bayisinden pazarli falan 1700 e bulabilirsen 032 alin derim

Ha bide eko olsun dersen carraro ile ayni uretilen slr 500 1500tl civari ama tutulmuyor orasi ayri carrronun 2.eli daha primli

• Beğen
Tepkiler: baristr

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
@ilker bey en faydalı bilgiyi vermiş.

btwin düz gidon, carraro boynuz gidon. öncelikle bu konuda bir tercih yapmalısınız. performans kullanıcısı değilseniz btwin sizin için daha rahat olacaktır

• Beğen

baristr

Üye
Tepki
20
İsim
barış
Bisiklet
Mosso
Btwin triban 520 / medium aldım değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
yenı baslayan ıcın gayet ıyı bı bısıklet full sora duz gıdonlu aynakol harıc.ouncle aynakolu sevmıyorum yalnız
bence pısman olmazsın

• Beğen

Burak_Cakir

Daimi Üye
Tepki
551
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
Marka önemli değil sen hangisini begenirsen o hoşuna gider

• Beğen

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
@baristr
Evet hocam, kullanıcısı olarak sizin görüşlerinizi alabilir miyiz bisiklet hakkında?

baristr

Üye
Tepki
20
İsim
barış
Bisiklet
Mosso
@ilker Bisikletin kullanımı güzel ancak önerebileceğim kalitede bir destek yok. Farklı markalara bakmakta fayda varç

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin

baristr

Üye
Tepki
20
İsim
barış
Bisiklet
Mosso
@ilker müşteri desteği
müşteri temsilcileri alacaklı gibi konusuyor insanla gaziemir optimum. Çok sık lastiği patlıyor. Dış lastikler değiştirilmeli kilo olarak ağır ve boyası çok çiziliyor acele ettiğim için piyasaya bakmadan direk aldım. Pişman oldum diyebilirim