B'twin Triban 500 yol bisikleti

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
Decathlon'un Triban 3'ün dışındaki yol bisikletleri olması gerekenden pahalı geliyor bana. 3'de alsanız 5'de alsanız bir süre sonra yetmeyecek sizlere. Ancak Alur doyurur ama o da ikizlerine göre pahalı bence :) -zarif ve hoş o ayrı- :)

Decathlon'un Triban 3'ün dışındaki yol bisikletleri olması gerekenden pahalı geliyor bana. 3'de alsanız 5'de alsanız bir süre sonra yetmeyecek sizlere. Ancak Alur doyurur ama o da ikizlerine göre pahalı bence :) -zarif ve hoş o ayrı- :)

Scudo

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar bu bisikletin sele rahatlığı konusunda beni aydınlatır mısınız? Bütün tribanlarda standart aynı sele mi geliyor? Modele göre değişiyor mu bu sele??

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@amoush00

t3 den t5 e gectım ıkısıde eskı modelıydı ıkısının selesı de aynı yenı modellerını bılmıyorum
profl resmıne bakınız

Tepki
50
Bisiklet
b'Twin
3 ve 5 var bende. Seleleri farklı. Bisikletle gelen selenin kemiklere uyum sağlaması biraz da şans işi zaten. Belirli bir sele ölçüsünü bulup sürekli onu kullanmakta fayda var.

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
sağolun arkadaşlar.. Benim bisikletteki sele trainer da çok can yaktı.. rahat birşey arıyorum.. triban seleleri indirime girmiş alsam mı diye düşündüm .. bir danışayım dedim.. !

ya deneme yanılma yolu ile mi bulacağız doğru seleyi peki..! Çok zor ve para tutabilecek bir iş.. ! Ey hat !!! Deneme yeri olsa bari falan, ben hiç bir bisikletçi de görmedim açıkcası..!

Tepki
50
Bisiklet
b'Twin
Eldeki selenin dar mı geniş mi uzun mu kısa mı geldiğini iyi ölçüp ona göre bir sele almak lazım aslında. Başkasına çok rahat gelen seleler pek acı verici olabiliyor. Galiba başlangıçta her sele ağrı yapıyor da alışınca nasır tutuyor bizim totolar...

• Beğen
Tepkiler: amoush00

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
@Bülent Yanar aslında ben seleme alıştım da.. Normal yolda biraz ağrısa ayağa kalkıp totoyu dinlendirip devam ediyorsun.. Trainer da o şansın olmuyor.. Belli bir kadans ta kalmak gibi zorlarsan kendini değerlerin düşüyor.. Fizik sitesinde kendi ürünlerine göre bir kıstas geliştirmiş senin esnekliğine göre ama o kendi selesi.. bunu bir denyeyim.. bu arada triban sele diye sattığı sele bedava walla..! yani bir taşla iki kuş vurur muyuz diye anlamaya çalışıyorum..

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
çözümü rahatı aramamakla buldum çünkü habire fiyat olarak yukarı cıkıp cıkıp duruyoruz
kafamda seleyı ıkıye bölüyorum yorulunca selenın arka kısmına oturuyorum

Tepki
5
İsim
Mehmet
Bisiklet
b'Twin
Ben yarın ilk yol bisikletim olarak Triban 500 alacağım ama endişeliyim süremem diye. Hayırlısı artık :)

• Beğen
Tepkiler: ilker

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
Triban 500 ümü Alur 700 modeline geçeceğimden satıyorum. 1 yıl oldu alalı ama son bikaçaydır evde yatıyor bi sıkıntısı yok fiyat 900 tl yanında sele çantası (50-60 liralık bir çanta)matara kafesi matarası ve kaskını (60 tl değerinde ama nerdeyse hiç kullanmadım) birlkte 1000 tl dir istanbul içi buluşup anlaşmak tercihimdir.Matara kafesiyle matarada toplam 50 lira ediyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@zubeyr gun
ilanınızı forumun market kısmına verirseniz daha iyi olur:harika:

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
triban 500ümü ilk yol bisikletimi az önce sipariş verdim mağazadan alıcam yorumlarınız,tecrübeleriniz varsa alırım :)

• Beğen
Tepkiler: gıbıç
S

Spook

Misafir
Beni tatmin etmedi. Umarım sizler için sürüşü eğlenceli olur. Şimdiden iyi sürüşler.

ycan

Üye
Tepki
0
İsim
Yiğit
Bisiklet
Diğer
Triban 500 e adana decathlon'da seri sonu 700 TL yazmışlar. Şaka mı bu diye düşünüyorum

gıbıç

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
göktuğ Kaan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Owlknife forum camiası olarak siparişinize çok sevindik hocam :D
tebrik ediyor,iyi pedallamalar diliyoruz :D

gıbıç

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
göktuğ Kaan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Owlknife ov, gözümden kaçmış kusura bkmayın :)

• Beğen
Tepkiler: Owlknife

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Maksimum lastik genişliği olarak ne kullanabiliyoruz bilgisi olan ya da daha kalın lastik deneyen var mı aramızda?

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@sspl 28c T520de tur lastiği takılabiliyor benim T500 sorun çıkardı (link)