B'twin triban 500 yol bisikleti hakkında öneri ve düşünceleriniz

Tepki
41
İsim
Ömer Ö.
Bisiklet
b'Twin
@Owlknife
Sezon sonu indirimler olabilir bekleyebilirsin boyuna uygun kadroyu seçmeyide aman haa unutma

Scudo

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@Owlknife kadro ustu cantayi tavsiye etmem aerodinamik surusu bozuyo pedal cevirmeye mani oluyo isik sistemini basit gorunurlugi yuksek olani alin.sifir alinan bisiklet ikinci el satisa ciktigi zaman yuzde otuz deger kaybeder.urunun faturasi varsa calinti degildir.catlak icinse bir aylik bisiklet te zannetmem catlak olsun ama yinede ters duz iyi inceleyin

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar bende triban 500kullanıyorum aralıkta bir yıl olucak 3 ay boyunca gidiş geliş 42 km lik mesafedeki okuluma gidip geldim hafya sonlarıda toplam 80 km lik piknik turları yaptım ve çok memnunum.hiçbir parçasını değiştirmedim ama zinciri değiştirmeyi düşünüyorum microshift bence gayet iyi tabi ben yeni başlayan biriyim .

• Beğen
Tepkiler: William Blazco

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Guney1907 jantlar ne durumda baktım da 450tl den başlıyo en ucuz jant seti kendi jantları sağlammı
Birde 1299tl ye mi aldınız hiç indirime girmemiş ben aldıktan sonra falan girerse üzülürüm :)

Tepki
41
İsim
Ömer Ö.
Bisiklet
b'Twin
@Owlknife
Ben 1,5 ay önce almıştım 1300 lira ya. Jant seti yine yeni başlayacakalr için uzun bir süre götürür ayrıca sitesinde belirtilmemiş ama Jantlar Alüminyum ama ileri de bu bisikletin bir parçasını yükseltecek olursam eğer ilk değiştireceğim Jantları olur öyle seyleyebilirim

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@William Blazco
Ahimano jant seti 350tl en ucuz jant bunlar birazda geniş profilli havalı görünüyo birazdan ankamllda deneyeceğim bedenini indirime girmesini beklesemmi yoksa stoklar bitmeden alsammı hersene daha da kötüleştiriyolar bisikleti seneye daha kalitesiz bi triban 500de gelebilir karasızım sence?

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
41
İsim
Ömer Ö.
Bisiklet
b'Twin
@Owlknife
Bilemiyorum ama bu bisiklet peynir ekmek gibi satıyor fiyat performans ürünü olduğu için onu söyleyebilirim.
Biliyorsundur dolar kuruna da bağlı fiyatların yükselmiş olması

Eğer içine sinmiyor ise yeni tribanlar ikinci el eski triban 3 ve 5 lere de yönelebilirsin Sora lı karbon maşalı

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
M boy biterse çok üzülürüm decathlonda önceden belli olmaz dedi

Tepki
41
İsim
Ömer Ö.
Bisiklet
b'Twin
@Owlknife

@Owlknife Mesela ALUR 700 modeli tekrar stoklara girdi indirimli halde fakat sadece xs bedeni bulunuyor uzun süredir. Yani ne olacağı belli değil arayıp danışmak gerekiyor

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@William Blazco
Decathlonun yabancı sitesinde de triban 3 öyle 48 bedeni falan var herhalde son kalanlarda indirim yapıyolar.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Jantlar iyi gibi ilk aldıktan bir ay sonra bi akord yaptırdım ondan sonra bidaha yaptırmadım ama bende değiştirebilirim jant seti ama yeni başlayanlar için idare eder gibi .

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Guney1907
Bu iyi oldu jantlar önemli
Birde boyunuz bacak boyunuz kadronuz nedir kullananlar bi söyleyebilir mi?

Tepki
41
İsim
Ömer Ö.
Bisiklet
b'Twin
Geçen seneki karbon maşalı triban 500 ler 1500 lira idi
@Owlknife
boyum 1.78 57 kadro yani Large triban 500 kullanıyorum

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@William Blazco 0 Triban 500 almak daha mı mantıklı yoksa 2.el üst donanımlı mı alayım ama ben hiç 2.el kullanmadım birde onlar 2li aynakol yokuşlarda ağlatır,tavsiyeniz nedir?

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@Owlknife yol bisikletinde 2 li aynakol daha iyidir.50-34 2li aynakol 3'lü aynakolla aynıdır neredeyse.2.el temiz üst donanımlı bisiklet daha iyidir.

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
ikinci el 030 1500 tl den başlar araştır derim vede değer.ancak satan kişi lastiğini değiştirmiş mi diye bak ucuz lastik takmışsa tercih etme.carraro 052 de olabilir hepsi btwinden daha iyidir ve uzun sure idare eder

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@nuruasakir 1300den fazla çıkamam ekipman ve tamir aletleri için de para ayırdım.Bisikleti görerek almak istiyorum ama ankara da hiç yok?Acaba nasıl oluyor ya kargoda gelipte fotolardaki gibi çıkmazsa