B'twin original 5 nihayet kavuşacağım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Burcuu

Bende böyle bir beyaz kask bakıyorum. Üzerine de resim yapmak istiyorum fakat bu kasklar bisikletde yazın bunaltmazmı? Diğer çok delikli bisiklet kasklarının üzerine de resim yapılacak yer yok.

(link)

Scudo

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
b'Twin
@Ömer D. yok bu tarz çantalar yetmez bana, hem nedense gidonda sepet çanta vs. sevmiyorum pek. Sen aldın mı herhangi bir aksesuar Brompton'a ? :)
@A.Sinan sanırım haklısın böyle çizip reklendirebileceğimiz kasklar biraz daha fazla terletebilir kafamızı ama denemeden bilemeyiz. Bugün bu tarz kullananlar gördüm, rahatsız değillerdi. Direkt kafaya temas değilde kaskın altına belki nefes geçiren kumaştan yapılma bandana takarsak daha iyi olur kanaatindeyim.

ibrahim_D

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Dahon
@Burcuu Bagaj takıncada o spor görünüm bir anda gidiyor :) bende almadım henüz bir şey sırt çantasıyla idare ediyorum ama uzun süre sonra hafif bile olsa rahatsız ediyor hele o sıcaklarda :)

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
b'Twin
evet sırt çantasına kaldık bu yaz mecburen :hihi: haklısın, bromptonlar çok küçük ve hoş tasarıma sahip olduklarından bagajsız daha hoş.

Decathlon mailime cevap vermeyince telefon ettim bizzat konuştum dil döktüm ama nafile, getirtemiyorlar bagajı :naslyany:

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
b'Twin
Bagaj için bir de Merter Decathlon'u arayayım dedim. Çünkü bisikleti getirtmeyi teklif eden kişi Merter mağazasındaydı ona da bir sorayım dedim cevap olumlu :) "Hangi ürün olursa olsun getirtebiliriz elbette" dediler :harika: Brandium'dakilerin bana verdiği anlamsız cevaplara şaşırdılar. İki mağaza ve müşteriye iki farklı, zıt yaklaşım ilginç hakikaten ?!

Lenora Nora

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Lenora Nora
Bisiklet
Carraro
@Burcuu Merhaba Burcu ;
Cok sevindim sizin adınıza.Hayırlı olsun iyi günlerde Kullanın.
İyi Forumlar Dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Burcuu

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
b'Twin
@Lenora Nora çok teşekkürler :harika: yaz bitti bir araya gelip pedallayamadık bir türlü :(