Btwin Count 8 Kablosuz Sayaç

Tepki
42
Bisiklet
Scott
Bugün Count 8 i denedim. 2 parti halinde toplam 35 km yol yaptım bunun da bisikletimin gidon altı çantasında bulunan telefonumda Strava programı ile karşılaştırdım. Toplamda 400 metre lik bir fark ve ortalama hızda da 0,2 lik bir fark vardı. Neticede bence çok iyi değerler. Doğru ölçüyor diyebilirim. Gayet memnunum boşuna 85 TL fazla verip Sigma 16.12 almadığıma memnumun şimdilik.

Scudo

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
73
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bunu almak yerine btwin gps alacağım :).

• Beğen
Tepkiler: onur güneş

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.855
hem nabız ölçen hem de kilometre sayanı var mı acaba?

eness

//**
Tepki
260
İsim
Enes
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu cihazı kapatabiliyor muyuz?

B

BF Okuru

Misafir
@barbaros soylerkaya

Barbaros Bey lastik sibobunu yere paralel şekle getirip tur attırıp ölçmenize gerek yok.Km sayacınızdaki lastik çevresinde OTHER seçeneğini girip el ile girmeniz gerekiyor.Belirtmiş olduğunuz lastik ölçünüze göre alete girmeniz gereken ölçü 2193 mm (700X38 lastik için)

Buyrun kendiniz de bakabilirsiniz:(link)

Eren T.

Üye
Tepki
8
@Lütfü Ekşioğlu

anlık olarak hızı göstermiyor tekerin her 3 dönüşünde güncelliyor hızı diyorlar.bu ne kadar doğru yani anlık hızınızı görebiliyormusunuz.

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.852
bugün bir adet edindim. kablosuz olup, uygun fiyatlı olması ve gidon boğazındaki ergonomisi çok hoşuma gitti. ekranı da büyük. fiyatına göre gayet uygun bir ürün gibi. zaman gösterecek. özellikleri:

*anlık hız
*ortalama hız
*maksimum hız
*anlık hızı ortalama hız ile karşılaştırma.
*gidilen yol
*toplam gidilen yol
*saat
*kronometre
*hem sayaçta hem vericide düşük pil uyarısı

şu da gidonda duruşu ve cihazın fotoğrafı:

http://imgim.com/2014-04-17152128.jpg

• Beğen
Tepkiler: onur güneş
Tepki
57
merhaba. bende aldım count 8 falan montajını yapmama rağmen çalışmıyor. mıknatıs ve alıcı pozisyonu ile ilgili birkaç resim koyar mısınız? her türlü kombinasyonu denedim ama bir türlü başarılı olamadım galiba cihaz bozuk

mahmut krt

Aktif Üye
Tepki
64
@taylantugay

yok cihaz bozuk değildir pilleri kontrol et ayrıca cihazın maşa bacağındaki yerini biraz üste çek alıcıya yakınlaştır olabildiğince çok aşağıdayken çekmiyor tabi mıknatısı da kaydırmayı unutma

Tepki
57
Piller saglam hem alici hem verici de. Miknatis pozisyonu tam vericideki koseye gelecek sekilde mi olacak.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mahmut krt

Aktif Üye
Tepki
64
aynen öyle olacakda sen göstereye en yakın pozisyona cek veriyciyi

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.852
http://img.tapatalk.com/d/14/05/03/7uha8y2y.jpg
miknatisi alici uzerinde ok isaretli yerden gececek sekilde masaya sabitle ve arada cok bosluk birakma. alıcıyla sayaç arası 60 cm. yi geçmesin. bu sekilde yaparsan hallolur

• Beğen
Tepkiler: mahmut krt

mahmut krt

Aktif Üye
Tepki
64
evet aynen öyle birde sen alıcıya en yakın pozisyona getir vericiyi

Tepki
57
Bende resimdeki gibi verici ters takili. Sizde btwin yazisi altta, pil test dugmesi dista. Bende ise btwin uste bakiyor pil test dugmesi de ice bakiyor. Bu farkeder mi?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mahmut krt

Aktif Üye
Tepki
64
ben de tam tersi takılı btw altta yazıyor ok ışareti de aşağı bakıyor test düğmesi dışta

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.852
ok işareti olan yere denk getirin iki taraftan da okur farketmez. iki türlü de kullandım. evden çıkmadan kolayca pil kontrolü yapabilmek için bu şekilde taktım.

Tepki
57
(link)

resimdeki gibi takıyorum, saate yakına da çektim ama çalışmıyor.

Tepki
57
merhaba. sonunda başardım:) verici ile mıknatıs birbirine değecek kadar yakında olması lazımmış. arada 1 cm olsa bile okumuyor. şu anda çalışmakta sayaç. sağolun yardımlarınız için

Ertunç Öner

Aktif Üye
Tepki
233
Bisiklet
Sedona
Bugün kurulumu yaptım ve kullandım. Gözüm sürekli sayaçda idi, performansı ayarlamak iyi oldu.
Turdan döndükten sonra ya da sürmeyi bırakınca reset çıkıyor, daha sonra görebiliyor muyuz tur performanslarını? Yoksa bir yerlere kaydetmek mi lazım?